Fiyat performans OpenWrt destekleyen modem önerisi

Altyapı fiber ise Xiaomi 4a Gigabit Edition öneririm. Router olarak kullanıyordum fakat openwrt yükleyince modem olarak da çalışabileceğini keşfettim ve modem yaptım. İnanılmaz memnunum. Fakat şunu söylemek istiyorum model biraz eski bir model. Güncele hakim değilim. Daha güncel, daha iyi, daha f/p bir öneri gelirse onu da değerlendirmek mantıklı.

Altyapı fiber ise Xiaomi 4a Gigabit Edition öneririm. Router olarak kullanıyordum fakat openwrt yükleyince modem olarak da çalışabileceğini keşfettim ve modem yaptım. İnanılmaz memnunum. Fakat şunu söylemek istiyorum model biraz eski bir model. Güncele hakim değilim. Daha güncel, daha iyi, daha f/p bir öneri gelirse onu da değerlendirmek mantıklı.
Hocam modem olarak nasıl ayarladınız ?

Altyapı fiber ise Xiaomi 4A gigabit Edition öneririm. Router olarak kullanıyordum fakat OpenWrt yükleyince modem olarak da çalışabileceğini keşfettim ve modem yaptım. İnanılmaz memnunum. Fakat şunu söylemek istiyorum model biraz eski bir model. Güncele hakim değilim. Daha güncel, daha iyi, daha F/P bir öneri gelirse onu da değerlendirmek mantıklı.

DSL ve WAN portu mevcut mu?

Anladım video gönderebilirseniz çok iyi olur bir bakmak isterim.
Öncelikle şu konuyu baştan sona okumanızı bir tavsiye edeyim. Çünkü Eon çip muhabbeti var. Ona göre satın alırsınız. Hatta tekrar söyleyeyim WiFi 6 çıkmışken, bir dünya yeni router ve modem varken 4a Giga belki de en iyi seçenek olmayabilir. Araştırmanızı yapın, openwrt forum ve Reddit üzerinde birçok öneri bulabilirsiniz.
Örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama derseniz ki 4a Giga alacağım ve modemi devre dışı bırakacağım, o zaman videolu anlatımlar şu şekilde:

Openwrt kurulum ve plugin ayarları:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Modemi devreden çıkarıp sadece 4a Giga kullanımı:

Yeni konular

Geri
Yukarı