Fiyat performans termal macun önerisi

Arctic Freezer II 360, MSI CoreLiquid 360r ve MSI CoreLiquid D360 ile denedim macunları hocam ve bir fark göremedim. 1-2 dereceyi fark olarak saymıyorum.
Ne 1-2 derecesi, 7-8 derece fark ediyor.

Ne 1-2 derecesi, 7-8 derece fark ediyor.
Hocam MX4 ile MX6 arasında 7-8 C fark olamaz. Arctic bile böyle bir farktan bahsetmiyor ürününü pazarlarken, sadece %20 daha iyi diyor.
Çok yüksek ihtimal sizin RX 470'in üzerindeki MX4 kuruyup performansını yitirmiş ve yeni MX6'yı sürünce size 7-8 C'lik bir fark olarak gözükmüş.
Şu an piyasadaki kendini kanıtlamış tüm termal macunların arasında maksimum bir kaç derece fark vardır. Eğer gerçek bir fark isteniyorsa sıvı metal kullanılır ve 4-5 C'lik bir fark elde edilebilir ama o da uygulaması riskli bir üründür.
Şurada'da görüldüğü gibi MX4 ile MX6 arasındaki fark GPU'lar için sadece 1 C.
Bütçe varsa MX6 daha yeni ve performanslı bir üründür. Ama MX4'te üzmez.

Hocam MX4 ile MX6 arasında 7-8 C fark olamaz. Arctic bile böyle bir farktan bahsetmiyor ürününü pazarlarken, sadece %20 daha iyi diyor.
Çok yüksek ihtimal sizin RX 470'in üzerindeki MX4 kuruyup performansını yitirmiş ve yeni MX6'yı sürünce size 7-8 C'lik bir fark olarak gözükmüş.
Şu an piyasadaki kendini kanıtlamış tüm termal macunların arasında maksimum bir kaç derece fark vardır. Eğer gerçek bir fark isteniyorsa sıvı metal kullanılır ve 4-5 C'lik bir fark elde edilebilir ama o da uygulaması riskli bir üründür.
Şurada'da görüldüğü gibi MX4 ile MX6 arasındaki fark GPU'lar için sadece 1 C.
Bütçe varsa MX6 daha yeni ve performanslı bir üründür. Ama MX4'te üzmez.
Hayır, önceki sahibi 2 ay önce yeniledim demişti, bende kartı açtığım zaman kuru olmadığını görmüştüm zaten.

Geri
Yukarı