Fizik, kimya ve geometri için YouTube kanalı önerisi

Benim kimyam iyi diye benim hocam izliyordum. Öyle kendimi çok zorlamıyordum. Fizik için de aynı şekilde. Altuğ güneş ve Özcan aykın izledim. Geometri için de kenan Kara'nın biraz daha zor bir serisi vardı onu izledim ve arada bir eyüpb baktım. Ekstra olarak biyoloji için de dr. Biyoloji kullandım.

Yani benim sayısalım iyiydi o yüzden çok fazla bir kanal izlemedim ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buraya bakabilirsin. Belki ilgini çeken olur.

Ben yazı yazmadım zaten senden önce. Sen VIP fizik demişsin bende ona ithafen cevap vermişim.

Kenan karanın zor dediğin serisi hangisi oluyor? Ve yaptığın netler neydi tam olarak izlediğin kanallar ile orantılı olarak.

Ve yaptığın netler neydi tam olarak izlediğin kanallar ile orantılı olarak.
Valla knk 2 sene oldu. Hiç hatırlamıyorum netlerimi ama arttırdığını söyleyebilirim. Zaten bu kanal işi sende bitiyor. Mesela ben Özcan Aykın'ın anlatımını severim ama sen sevmezsin, olabilecek şeyler bunlar. Mesela bir çok kişi Matematiğin Güler Yüzü'nü seviyor ama ben bir türlü alışamadım hocaya.

Valla knk 2 sene oldu. Hiç hatırlamıyorum netlerimi ama arttırdığını söyleyebilirim. Zaten bu kanal işi sende bitiyor. Mesela ben Özcan Aykın'ın anlatımını severim ama sen sevmezsin, olabilecek şeyler bunlar. Mesela bir çok kişi Matematiğin Güler Yüzü'nü seviyor ama ben bir türlü alışamadım hocaya.
Anladım yardım ettiğin için teşekkürler.

Geri
Yukarı