YKS geometri için YouTube kanalı önerisi

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Kuzenim bu yıl YKS'ye girecek. YouTube'dan geometri çalışmak istiyor. Fakat deftere yazarak zaman kaybetmek istemiyor. Şekilleri çizmek vs. çok zamanını alıyormuş. Ders anlatılan ve kitapla videoyu takip edebileceği YouTube kanalı önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kenan Kara. Kendisi PDF'leri paylaşıyor fakat biraz beklerim derseniz Mert Hoca, kasım ayında Geometri kampına başlayacak hem PDF'leri hem de PDF ile uğraşmak istemeyenler için kitap çıkarıyor.

Kenan kara. Kendisi PDF'leri paylaşıyor fakat biraz beklerim derseniz mert hoca, Kasım ayında geometri kampına başlayacak hem PDF'leri hem de PDF ile uğraşmak istemeyenler için kitap çıkarıyor.

Bekleyebilir hocam zaten daha hiç başlamadı geometriye. Mert hocanın YouTube kanalını atabilir misiniz? Size zahmet. Çok teşekkür edeirm.

Kenan Kara üstüne tanımam. Özellikle soruları ilk kez videoda çözmesi çok iyi. Bu şekilde sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini de gösteriyor.

2022 tayfa oynatma listesinden izlemeye başlayabilir. Hâlâ da çekmeye devam ediyor, seri daha bitmedi. Kuzenin seriyi bitirene kadar Kenan Kara konuları tamamlamış olur.

PDF'leri zaten veriyor, onları çıkartabilir. Çıkartma işiyle uğraşmak istemiyorsa internetten direkt satın da alabilir.

Ayrıca bu işler kaynaksız olmaz. Kaynak olarak kolaydan zora; Acil Geometrinin İlacı, Bilgi Sarmal Geometri Soru Bankası, Toprak Geometri Soru Bankası, Orijinal Geometri Soru Bankası ve Acil Geometri Soru Bankası'nı öneririm. Hepsini almak zorunda değil tabii. Kolay/orta ve zor olacak şekilde birer tane alsa da olur.

Kenan kara üstüne tanımam. Özellikle soruları ilk kez videoda çözmesi çok iyi. Bu şekilde sorulara nasıl yaklaşılması gerektiğini de gösteriyor.

2022 tayfa oynatma listesinden izlemeye başlayabilir. Hâlâ da çekmeye devam ediyor, seri daha bitmedi. Kuzenin seriyi bitirene kadar kenan kara konuları tamamlamış olur.

PDF'leri zaten veriyor, onları çıkartabilir. Çıkartma işiyle uğraşmak istemiyorsa internetten direkt satın da alabilir.

Ayrıca bu işler kaynaksız olmaz. Kaynak olarak kolaydan zora; acil geometrinin ilacı, bilgi sarmal geometri soru bankası, toprak geometri soru bankası, orijinal geometri soru bankası ve acil geometri soru bankası'nı öneririm. Hepsini almak zorunda değil tabii. Kolay/orta ve zor olacak şekilde birer tane alsa da olur.

Hocam sağ olun fakat oynatma listesinde analitik geometri ve katı cisimler gibi konuları göremedim ben. Kitapta var mı bu konular? Yoksa hoca daha videoları çekme aşamasında mı?

Hocam sağ olun fakat oynatma listesinde analitik geometri ve katı cisimler gibi konuları göremedim ben. Kitapta var mı bu konular? Yoksa hoca daha videoları çekme aşamasında mı?
Linkteki dosyada çember-dairenin, dörtgenlerin ve üçgenlerin konu anlatımı var. En son baktığım zaman çember-dairenin konu anlatımı yoktu. Yani konunun videolarını çekmeye başladığında PDF'leri veriyor. Video çekme sırası onlara geldiği zaman o konuları da ekleyecektir.

Geri
Yukarı