Fiziksel-psikolojik yorgunluk ve iştahsızlık

Yer
Şehr-i Stanbul
Daha fazla  
Ne kadar uyursam uyuyayım hep gün boyu yorgun geçiyor. Uyuyayım diyorum uyuyamıyorum ama burası garip. Psikolojik olaraksa sınavlar dersler falan çok kafam yoruluyor o yorgunluğu atamıyorum üzerimden, sadece uyku halinde rahatım. Üstüne üstlük iştahım da yok. Ne önerirsiniz arkadaşlar? Dertleşelim biraz.

Ne kadar uyursam uyuyayım hep gün boyu yorgun geçiyor. Uyuyayım diyorum uyuyamıyorum ama burası garip. Psikolojik olaraksa sınavlar dersler falan çok kafam yoruluyor o yorgunluğu atamıyorum üzerimden, sadece uyku halinde rahatım. Üstüne üstlük iştahım da yok. Ne önerirsiniz arkadaşlar? Dertleşelim biraz.

Oyun oyna (LoL, Valorant, CS, Dark Souls) dışında hikayeli oyun oyna derslerede bir tik çalış hocalar zaten ezbere ders anlatıyor sıkılmanız normaldir, evde o gün ne yaptıysanız onun ile ilgili video izle en azından anlamaya çalış, sonra Full oyun oyna kafan dagilir belki dagilmiyorsada ülkedeki gençlerin yapmayı sevdiği seyi yap (şaka)

Ne fazla ne de az uyku ideal uyku saati 7 , size kendimin denediği ve gayet mutlu olduğum bir teknik söyleyeyim saat 8,50 gibi yatağa girerim arkada klasik müzik açarım ve odamın camını üstten hafif derecede havalandırırım ve uykuya dalarım alarm saat 3'te çalar kalkarım 3, 5dk hafif egzersiz hareketleri ve kahvaltı gerçekten fazla iyi oluyor. Harici durumda yemene içmene uyumana, ve davranışlarına dikkat etmende fayda var ne kadar psikolojin davranışlarına yansısada davranışlarının psikolojik yönde iyi katkısı olabilir. kendini mutlu hissetmeye çalış en azından buna gülmeye çalışmayla başla :)

Uyku konusunda bende aynıyım 12 saat uyudum bir gün sırf denemek için yine uyanamadım 4 saat uyudum yine uyanamadım 8 saat uyudum yine aynı uyku konusunu kendin düzeltmen lazım.

Uyku 7-9 saat arası olmalı fazlası veya azı zarar. Uyku kalitesi de önemli B6 vitaminin eksik olabilir magnezyum eksik olabilir vücudunda. Genel olarak b vitamini de eksik olabilir vücudunda. Sana tavsiyem bir multivitamin alıp denemen işe yaramazsa doktora gitmen

Oyun oyna (LoL, Valorant, CS, Dark Souls) dışında hikayeli oyun oyna derslerede bir tik çalış hocalar zaten ezbere ders anlatıyor sıkılmanız normaldir, evde o gün ne yaptıysanız onun ile ilgili video izle en azından anlamaya çalış, sonra Full oyun oyna kafan dagilir belki dagilmiyorsada ülkedeki gençlerin yapmayı sevdiği seyi yap (şaka)

Derslere hiç olmadığı kadar çok çalışıyorum oyunda oynuyorum ama malum, para yok ve artık sanki depresif his monotonlaşmış. Hep bu haldeyim. Çok garip bir durumdayım :(

masturbasyonu bırak 😃
İnşallah :D

Derslere hiç olmadığı kadar çok çalışıyorum oyunda oynuyorum ama malum, para yok ve artık sanki depresif his monotonlaşmış. Hep bu haldeyim. Çok garip bir durumdayım :(

İnşallah :D

Derslere çok çalışmaktan da olabilir sizi sıkıyordur belki okuldan ben 16:00 gibi geliyorum 18:00, 19:00'a kadar ders çalışıp bırakıyorum fazlası sıkıyor ve iştahım kalmıyor, film izleyebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz, belki baskı yapılıyordur üstünüze bilemeyiz tabii orası başka, bende artık oyunu zevk için değil vakit geçsin dış dünyadaki yaşadıklarımi unutmak için oynuyorum, arkadaş cevremden pek memnun değilim aslında ben ama ne yapalım, biraz oyun biraz ders, aile ile vakit geçirme falan derken gidiyoruz öyle, isterseniz ben size arkadaş, derdinize ortak olabilirim ☺️, derdinizi dinlemektende memnuniyet duyarım, hepimizin derdi var sonuçta.

Geri
Yukarı