Flash belleği yerel disk olarak görme sorunu !

Arkadaşlar merhaba,
3 adet yerel disk sorunu yaşadığım Sandisk marka ürünümü tesadüfen internette bulduğum aşağıdaki yöntemle çıkarılabilir disk haline çevirebildim. Mp3 yükleyerek aracımda test ettim ve araç cihazı tanıdı. Dilerim işinize yarar bir bilgi olur. Saygılarımla,

Flash disk takılı iken Komut İstemi (CMD) yi yönetici olarak çalıştırıp , aşağıdaki komutları sırası ile girin ve enterlayın :
diskpart
list disk
select disk (e.g. 1)
clean
create partition primary
select partition 1
active
format FS=FAT32 quick override
assign
exit
[TBODY] [TR] [/TR][/TBODY]

Arkadaşlar merhaba.
Sandisk marka bir flash disk satın aldım. Windows kurulumu için kullanacağım fakat bilgisayarımda usb aygıt olarak değilde yerel disk olarak görünüyor flash bellek bu yüzden kurulum diski oluşturamıyorum. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Merhaba, Rufus 1.4.9.506 programı ile bunu çözebilirsiniz. Windows 7 USB DVD Download Tool ile benzer bir programdır. burada bahsettiğiniz flash belleği hedef olarak seçebiliyorsunuz. yapılandırma yönergesi için resmi paylaşıyorum iyi çalışmalar.

Sek Bilişim
Onur Can ATEŞ
0324 326 89 04 - 0535 394 46 87

Anlatım - 1.png

Anlatım - 2.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı