Flash disk "diski kullanmak için biçimlendirmeniz gerekir" hatası veriyor

FetaFP

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Babamın aile fotoğraflarımızı sakladığı bir flash var. Az önce flashı bana verdi telefonumdaki bazı resimlerimizi ve videolarımızı atmamı istedi. Benim telefonum eğer 2 dakika dokunulmazsa kilitlenecek şekilde ayarlıydı. Resim ve videoları atarken telefon kilitlendi. Açmayı denedim ama telefon zar zor açıldı. Açıldı fakat kafayı yemişti hiçbir şey yapamıyordum ve atma işlemi daha yarıdaydı. Bekleyeyim belki düzelir derken telefon "sistem UI çalışmıyor." gibi bir hata verdi ve altında 2 seçenek vardı, "bekle" ve "kapat". Ben ilk önce bekle dedim. Aradan 5 saniye geçmeden aynı hatayı tekrar verince kapat dedim. Şimdi ise flasha erişemiyorum. Telefona tekrar takınca bir tepki vermiyor. Bilgisayara takınca ise hata veriyor (hata mesajı ekte). Bu flashın içindeki verileri nasıl kurtarabilirim?

Ekran görüntüsü 2024-05-21 170543.png

USB diske sağ tıklayıp özellikler ekranının görüntüsünü atabilir misin buraya?

USB diske sağ tıklayıp özellikler ekranının görüntüsünü atabilir misin buraya?

Buyurun hocam;

Ekran görüntüsü 2024-05-21 180623.png

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Babamla konuştum, içindekiler çok da önemli değilmiş. Flashı biçimlendireceğim. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hocam çok aradım da üçüncü parti yazılım kullanmadan bulamadım çözümü. Neyse ki önemli değilmiş yoksa biraz uğraşırdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı