FM 24 transfer yasağı kaldırılabilir mi?

Atakan159

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM 16GB(8x2) 3600Mhz
Ekran kartı RTX 3070 Ti
Anakart B550M DS3H
İşlemci Ryzen 5 5600
FM24 de samsunspor kariyeri başlattım. Oyun içinde 10. haftalara kadar geldikten sonra 1 yıllık transfer yasağı yediğimi öğrendim. Takımın tüm teknik kadrosunu yenilemek ve oyuncu gözlemlemek için bayağı zaman harcadım, bu yüzden yeniden başlamak istemiyorum.
Kayıtlı oyunda editör ile bu yasağı kaldırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıtlı oyunda kaldıramazsın. Save açmadan önce oyun dışındaki editörden yeni save dosyasını transfer yasaksız olarak oluşturup onu açarak oynayabilirsin. In Game editörden olmuyor maalasef.

FM'in olayi da bu ki zaten. Tabi ki isteyen istedigi gibi oynar ama yamayla - editorle bu tarz kisitlamalarin kaldirilmasi taraftari degilim ben. RP ogelerini engelliyor.

Benim oyundan aldığım zevkin büyük çoğunluğunu genç oyuncu araştırmak ve ucuza transfer edip geliştirip satmak oluşturuyor. Takımda kısıtlama olduğunu bilsem baştan başlamazdım zaten bu takımla kariyere.
Ayrıca editörü kullandığım tek yer var normalde. O da 2. sezon başlarında takımımın alt yapısına ''oğlumu'' koyuyorum :) Yoksa ben de hoşlanmıyorum hile yapmaktan.

Benim oyundan aldığım zevkin büyük çoğunluğunu genç oyuncu araştırmak ve ucuza transfer edip geliştirip satmak oluşturuyor. Takımda kısıtlama olduğunu bilsem baştan başlamazdım zaten bu takımla kariyere.
Ayrıca editörü kullandığım tek yer var normalde. O da 2. sezon başlarında takımımın alt yapısına ''oğlumu'' koyuyorum :) Yoksa ben de hoşlanmıyorum hile yapmaktan.
Transfer yasağını Cheat Table aracılığıyla kapatabilirsiniz. Editör kapalıysa editör kullanamazsınız.

Geri
Yukarı