Sürprizbozan FNAF filmi nasıldı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jettaq

Centipat
Bugün FNAF filmine gittim fakat beklentilerimi hiç karşılamadi. Yeteri kadar kan ve vahşet sahnesi yoktu springlock kazası sahnesi beklediğim gibi değildi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün FNAF filmine gittim fakat beklentilerimi hiç karşılamadi. Yeteri kadar kan ve vahşet sahnesi yoktu springlock kazası sahnesi beklediğim gibi değildi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben sizi anlamıyorum kardeşim ya. Yabancılarda film +13,ellerinden gelebildiği kadar olmuş kan ve vahşet kısmı. Ha springlock sahnesi daha iyi olabilirdi,orası doğru. Ama insanlar Terrifier 2 gibi sadece kan ve vahşetin olduğu bir film beklemiş herhalde.

Kötüydü bence, 4 tane koca adam olarak FNAF izlemeye gittik filmin yarısında çıktık. Ayrıca sanırım film Canon değildi direkt vanessa ile tanışıyorlardı.
Film canon değil derken? Film ne oyun evrenine ne de kitap evrenine bağlı. Kendi evreninde geçiyor,devam filmlerinde her şey daha net hâle gelir.

Kötüydü bence, 4 tane koca adam olarak FNAF izlemeye gittik filmin yarısında çıktık. Ayrıca sanırım film canon değildi direkt vanessa ile tanışıyorlardı.

Dostum filmde evet oyuna göre neredeyse hiç kan vahşet yoktu fakat hikayeyi gerçekten iyi işlemişler. Film ve kitap evreninden farklı herhangi bir bağlantısı yok diğer arkadaşında dediği gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı