FNAF: Pizzeria Simulator açılıp hemen kapanıyor

Pallaggha

Picopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
RX7600
Anakart
COLORFUL BATTLE-AX B550M-HD PRO V14 DDR4 3200MHz
İşlemci
Ryzen 5 500
Steam'de FNAF: Pizzeria Simulator oyununu açıyorum, mavi ekran verip 1 saniye sonra kapanıyor. Dosyaları doğruladım, silip yükledim.
Yapabileceğim başka bir şey var mı?
(Bu arada mavi ekran derken bundan bahsediyorum)

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-29_194926437.png
    resim_2023-11-29_194926437.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 30
Steam'de FNAF: Pizzeria Simulator oyununu açıyorum, mavi ekran verip 1 saniye sonra kapanıyor. Dosyaları doğruladım, silip yükledim.
Yapabileceğim başka bir şey var mı?
(Bu arada mavi ekran derken bundan bahsediyorum)
Bu üçünü yükle ve kur ardından klasik Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi DDU ile sürücülerini kaldırıp en güncel olanını tekrar yükle.
Geçen açtığın konuda dmp dosyalarını paylaşmışsın. O dosyada ram hatası veriyor sistemin ve hata fortniteclient ile alakalı gibi gözüküyor. Arkaplanda çalışan anti-hile yazılımı varsa kapat ve memtest86 ile ram testi yap çünkü ramlerinde sıkıntı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlardan sonra bana bilgilendirme yapabilir misin?

Bu üçünü yükle ve kur ardından klasik Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi DDU ile sürücülerini kaldırıp en güncel olanını tekrar yükle.
Geçen açtığın konuda DMP dosyalarını paylaşmışsın. O dosyada RAM hatası veriyor sistemin ve hata fortniteclient ile alakalı gibi gözüküyor. Arka planda çalışan anti-hile yazılımı varsa kapat ve Memtest86 ile RAM testi yap çünkü RAM'lerinde sıkıntı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir önceki konuyada mı baktınız vallahi teşekkür ederim çok uğraşmışsınız benim için bu kadar şeyi bilmenizede şaşırdım sağ olun.

Geçen açtığın konuda DMP dosyalarını paylaşmışsın. O dosyada RAM hatası veriyor sistemin ve hata fortniteclient ile alakalı gibi gözüküyor. Arka planda çalışan anti-hile yazılımı varsa kapat ve Memtest86 ile RAM testi yap çünkü RAM'lerinde sıkıntı olabilir.

Bu arada Fornite'ı silmiştimde anti hileyi nasıl kapatacağım?

Bir önceki konuyada mı baktınız vallahi teşekkür ederim çok uğraşmışsınız benim için bu kadar şeyi bilmenizede şaşırdım sağ olun.

Bu arada Fornite'ı silmiştimde anti hileyi nasıl kapatacağım?
Fortniteyi sildiysen anti-hilede silinmiş olur. İlk önce ddu ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yükleyin ardından attığım 3 dosyayı kurarak deneyin.
Ekran görüntüsü 2023-11-29 214747.png

Antihile kapalıysa burada gözükmesi lazım.

Fortnite'yi sildiysen anti-hilede silinmiş olur. İlk önce DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırıp yükleyin ardından attığım 3 dosyayı kurarak deneyin.
Eki Görüntüle 2035683
Antihile kapalıysa burada gözükmesi lazım.

Yaptım o silme işlemini de yeniden başlatıldı PC ama 60Hz PC ne yapmam lazım? Grafik ayarlarındanda girdim olmuyor.

1701284186895.png

Yaptım o silme işlemini de yeniden başlatıldı PC ama 60Hz PC ne yapmam lazım? Grafik ayarlarındanda girdim olmuyor.

1701284186895.png
1701284198326.png
le alt taraf

Yeni konular

Geri
Yukarı