Çözüldü Format atarken mavi ekran hatası

• Konuyu başlatan stro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 965
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

stro

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4GB DDR3 1333MHz
SSD veya HDD modeli
ST500DM002-1BD142 500GB
Ekran kartı
İntel hd graphics
İşlemci
İ3 2.nesil 4çekirdek
HDD'ye UEFI Windows kurarken boot menüsünden USB'yi seçtiğim zaman anakart logosu geliyor, sonra mavi ekran. Bir süre sonra PC kapanıyor. BIOS'la uğraştım bu sefer Windows logosu gelip mavi ekran kalıyor sonrada kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Minidump dosyanızı paylaşma imkanınız var mı? Yoksa bile en azından mavi ekranın resmini hata kodunu falan atabilirseniz daha iyi olur.
Hocam konuyu unutmuşum, sorunu kendim çözdüm. Benim Flashımda sıkıntı varmış Lexar 32GB'lik flashımda. Başka flash ile denedim oldu. Kilitlenebilir.
Minidump dosyanızı paylaşma imkanınız var mı? Yoksa bile en azından mavi ekranın resmini hata kodunu falan atabilirseniz daha iyi olur.

Hocam konuyu unutmuşum, sorunu kendim çözdüm. Benim Flashımda sıkıntı varmış Lexar 32GB'lik flashımda. Başka flash ile denedim oldu. Kilitlenebilir.

Çözüm

Geri
Yukarı