Format sonrası ekran kartı düşük performans veriyor

16GB RAM
Nvidia 1050TI 4GB
İntel 7700HQ
256 SSD
1 TB HDD

Özelliklerine sahip bilgisayarıma format atmadan önce 150 FPS gibi güzel değerlere ulaşıyordum gayet akıcıydı oynadığım her oyun. Format attım her şeyi bütün driverları yükledim bilgisayarı güncelledim her şeyi hazır hale getirdim. En son Steam üzerinden CSGO oynadığımdan onuda indirdim. Ama ne yazık ki oyunu çalıştırdığımda başımdan kaynar sular döküldü. FPS yerlerde ekran kartı sanki yok da Intel Graphics ile çalıştırılıyor.

Şunu da belirtmek istiyorum ben bir bilişimciyim kurulum aşaması olsun driver güncel mi veya kurulumu gibi konularda hiçbir eksik yok ekran kartı veya işletim sisteminin yanlış çalışmasını gerektirecek hiç bir nokta yok çünkü hiç bir aksaklık yaşamadan çok temiz bir kurulum gerçekleştirdim hatta bir daha format attım belki yanlış bir durum vardır diye ama yok düzelme yok. PES19'da dahi sorun aynı. CSGO da önceden en yüksek ayarlarda 100FPS alırken şimdi 35 FPS. Denemediğim yöntem kalmadı lütfen yardım edin takıntı haline getirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede buna benzer bir sorun var yeni aldığım leptop freedosdu iiletim sistemini kurdum millet aynı pc ile pubg de 80 fps alırken ben 15 fps alıyorum yardım edebilicek var mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı