Format Sonrası Unity Oyun Silinir Mi?

yigidyum

Kilopat
Moderatör
Makaleler
1
Arkadaşlar Unity'deki oyun projem OneDrive'da kayıtlı. Bigisayarıma format atsam OneDrive'da kayıtlı olduğu için Unity'i tekrar indirdiğimde projeme devam edebilirim öyle değil mi? @Predator Titan

Projenizin dosya konumuna gidip klasörü sıkıştırın(.Zip,.tar) daha sonra onedrive yükleyin. Sıkıştırmadan gönderince dosyalar da eksik yükleme oluyor.

Yani dosyayı OneDrive'dan çıkarıp, sıkıştırıp daha sonra atmam gerekiyor öyle değil mi? Ve böyle yaprsam Unity'i yükler yüklemez açıp başlayabilecek miyim? Yoksa Rar dosyasından çıkartmalı mıyım?

Hayır dostum, bak şimdi. Unity de bir proje yapıyorsun değil mi ? İşte o projenin dosya konumuna gidip o projenin olduğu klasörü sıkıştır.(winrar yardımı ile, windows 10 default sıkıştırma işlemi ile de yapabilirsin) Sıkıştırdıktan sonra one drive yükle. Yani one drive dan her hangi bir veri çekme, ana verin, sıkıştır ve karşıya yükle.

Hayır dostum, bak şimdi. Unity de bir proje yapıyorsun değil mi ? İşte o projenin dosya konumuna gidip o projenin olduğu klasörü sıkıştır.(winrar yardımı ile, windows 10 default sıkıştırma işlemi ile de yapabilirsin) Sıkıştırdıktan sonra one drive yükle. Yani one drive dan her hangi bir veri çekme, ana verin, sıkıştır ve karşıya yükle.
Ben Unity'i sildim açılıyor diye. Ama projem OneDrive'da bu şekilde duruyor. Projenin dosya konumu burası değil mi zaten? Dosya aşağıda görüldüğü gibi yedekleniyor sanırım.
kzdlşf.PNG

Projeniz Unity nin klasörün de yer almaz. Belgelerimde, veyahut başka bir yer de kayıt edilir. Yani projenizin klasörünü bilgisayarda araştırın yerini bulun, daha sonra zip halinde upload edin. Çünkü bu OneDrive bazen verileri eksiksiz hali ile göndermiyor.

Projeniz Unity nin klasörün de yer almaz. Belgelerimde, veyahut başka bir yer de kayıt edilir. Yani projenizin klasörünü bilgisayarda araştırın yerini bulun, daha sonra zip halinde upload edin. Çünkü bu OneDrive bazen verileri eksiksiz hali ile göndermiyor.
Evet, Belgelerimde de var aynı dosya. Fakat yine OneDrive tarafından yedekleniyor Belgeler klasörüm. O yüzden hem OneDrive'ın içinde, hem de Belgelerimde gözüküyor. O zaman Belgelerim içindekini sıkıştırıp OneDrive'ın içine atıyorum. Doğru mudur?

Hangi dosya ise örneğin Project CARS, sağ tıkla sıkıştır, o dosyayı google da gidip onedrive a sürükleyip bırak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı