Çözüldü Fortnite maç içinde ses az geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayberkmv1

Decapat
Daha fazla  
Menüde oyun sesi normal ama maça girince direkt kısılıyor veya gelmiyor çözümü var mıdır dün hiçbir şey yoktu bugün bir anda oldu.

Çözüm
Kral, Epic'ten hayır geliceği yok ben çözümü buldum SS olarak aşağıda veriyorum tek tek.

1.çalıştırı açıp "%localappdata%" kısmına giriyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. olarak fortnitegame yazan klasörü siliyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: Sadece maç tekrarlarınız ve ayarlarınız sıfırlanıyor. Ama bu sorunu yaşamaktan iyidir...

Oyundaki ses ayarlarını sıfırlayınca çözdüm bende.
Merhaba aynı sorun bende de var bugün sabah 7 gibi arkadaşımla bir el atıp çıkmak için girdim o maçtan sonra sesler bozuldu oyunu doğruladım, silip yükledim, ses sürücülerini silip yükledim, grafik kartını güncelledim akıla gelen her şeyi yaptım ama hiçbir türlü düzelmedi umarım bir çözümü bulunur.

Sırf bu durum için oyunun seslerini %100'e çektim ve baştaki yaptığım dansın sesiyle maç sonu oyundan çıkıp yaptığım dansın arasındaki ses farkına bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı sorun bende de var bugün sabah 7 gibi arkadaşımla bir el atıp çıkmak için girdim o maçtan sonra sesler bozuldu oyunu doğruladım, silip yükledim, ses sürücülerini silip yükledim, grafik kartını güncelledim akıla gelen her şeyi yaptım ama hiçbir türlü düzelmedi umarım bir çözümü bulunur.

sırf bu durum için oyunun seslerini %100'e çektim ve baştaki yaptığım dansın sesiyle maç sonu oyundan çıkıp yaptığım dansın arasındaki ses farkına bakın.

Bende de böyle oluyor bazı ses efektleri hiç gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende de böyle oluyor bazı ses efektleri hiç gelmiyor.

Ben desteğe açık bir şekilde durumu izah ettim, Destek talebi açarak, bu forumun linkini de attım aynı şekilde umarım bir yolu bulunur.

Sonuç olursa yazarsanız sevinirim.
Kral, epicten hayır geliceği yok ben çözümü buldum ss olarak aşşağıda veriyorum tek tek.

1.Çalıştırı açıp "%localappdata%" kısmına giriyoruz

2. olarak FortniteGame yazan klasörü siliyoruz

Not: sadece maç tekrarlarınız ve ayarlarınız sıfırlanıyor. Ama bu sorunu yaşamaktan iyidir....

Kral, Epic'ten hayır geliceği yok ben çözümü buldum SS olarak aşağıda veriyorum tek tek.

1.çalıştırı açıp "%localappdata%" kısmına giriyoruz.

2. olarak fortnitegame yazan klasörü siliyoruz.

Not: Sadece maç tekrarlarınız ve ayarlarınız sıfırlanıyor. Ama bu sorunu yaşamaktan iyidir...

Oyundaki ses ayarlarını sıfırlayınca çözdüm bende.

Çözüm

Geri
Yukarı