Fortnite oyunu iyi midir?

Bence çok güzel bir oyun. Büyük şirketlerle anlaşması var bu sezon transformers ile anlaşma yaptılar Optimus Prime geldi oyuna, Marvel serisinden bütün kahramanlar, DC evrenindende bütün kahramanlar, var Rick and Morty ve daha fazlası say say bitmez. Ayrıca oyun içi danslarda gerçek müzikler eşliğinde yapılıyor yani hedef kitlesini cidden düşünen bir oyun. İndir oyna kaybedecek bir şeyin yok.
Fortnite'ı beğenmeyenlerde Q ye basıp inşa yapmasını bilemeyip ağaç arkasına pusanlardır. Yeni gelen sıfır inşa modu ile PUBG oyuncularınıda hedef kitlesine katmayı başardılar.

Merhaba, sizce Fortnite indirilir mı ve Fortnite kaç GB bilen yazabilir mi?
Şuan arkadaşlarımla arada giriyorum. Oyun bana kalsa 10 GB'a bile değmez her hafta 5 GB güncelleme geliyor. 34 GB gibi bir şey kaplıyordu. Tek olayı anime tarzı çizimleri olan PUBG çakması. Buna rağmen sarıyor birazcık, bedava olmasa oynanmaz. Tek başına 5 dakika geçirirsen yine sıkılıyorsun. Bir ara tek seferde 16 GB güncelleme gelmişti direkt olarak silmiştim. Bi 3 4 hafta önce yeniden başlamıştım, yeniden de sileceğim.

Denemenizi tavsiye ederim. Oyuna gelirsek zamanında çok güzel bir oyundu, şu an oynamadığım için bilmiyorum. Yine de oyunun mekanikleri bence gayet eğlenceli. Özellikle yaptığınız duvarı hemen düzenleyip pompalıyla tek atmanın verdiği keyif muazzamdı benim için.

30-40GB olması lazım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı