Fortnite vs Apex vs Valorant

Fortnite herkes acemiyken eğlenceliydi, ufak tefek yapılar yaparak battle royale tarzına farklı bir hava katıyordu, şuan iyice suyu çıktı. Apex iyi ama zor bir oyun. Valorant oynamadım.

Fortnite diğerlerinden ayrılıyor. Apex ve Valorant FPS oyunu. Fortnite ise değil. Şahsi fikrim hepsini denemen ve hangisini sevdiysen onunla devam etmen. Aim'in çok iyiyse bile Fortnite'da ilk başlarda zorlanırsın. Çünkü öğrenmen gereken ve öğrendikten sonra iyi olman gereken bir build sistemi var. Fortnite diğer 2 oyuna göre daha zordur.

Zaten oynadım.
Fortnite diğerlerinden ayrılıyor. Apex ve Valorant FPS oyunu. Fortnite ise değil. Şahsi fikrim hepsini denemen ve hangisini sevdiysen onunla devam etmen. Aim'in çok iyiyse bile Fortnite'da ilk başlarda zorlanırsın. Çünkü öğrenmen gereken ve öğrendikten sonra iyi olman gereken bir build sistemi var. Fortnite diğer 2 oyuna göre daha zordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apex çöp ama oyun yeni şans vermek lazım. Onun dışında fortla Valorant gayet güzel. Bir de yapı yapıp kırabilmek güzel. Bu fizik her oyunda yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apex ve Valorant oynuyorum. Valorant'ta çok fazla troll geliyor sıkıntısı O, ve koşarak HS atanlara deli oluyorum. Apex oyununda karakterler aşırı önemli değil, önemli olan bilek diye oynuyorum. Ortalama oynuyorum diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı