Forza 4'te kamera açısı değişmiyor

Peyzix

Centipat
Daha fazla  
Oyunda kamera açısı böyle kaldı nasıl düzeltebilirim bilen biri söyleyebilir mi?

1714661377651.png

Denedim ama olmadı başka bir çözümü var mı?

Merhaba denedim ama olmadı başka bildiğiniz bir çözüm varsa yazabilir misiniz dün de aynısını yazmıştınız ve cevapladım 17 dakika önce.

Pardon pek aktif değilim forumda ayarlardan tuş atamaları kısmından ayarlayabilirsiniz normalde Tab tuşu.

Pardon pek aktif değilim forumda ayarlardan tuş atamaları kısmından ayarlayabilirsiniz normalde Tab tuşu.

Sorun değil Tab tuşuna basıtığımda görüntü açısı değişiyor ama aracın önüne bakıyor hala düzelmiyor bu sorun hangi açıya geçersem geçeyim.

TAB tuşuna bastığınızda kamera açısının değiştiğini belirtmişsiniz ancak aracın önüne bakma mevzusunu çözemedim ve böyle bir sorunla da ilk kez karşılaşıyorum. İmkanı varsa eğer sorunla alakalı kısa bir video paylaşma şansınız var mı?

İlginç oyunu ilk indirdiğinizden beri mi böyle yoksa sonradan mı oldu.

İlk indirdiğimde normaldi daha sonra format attım ve indirdikten sonra böyle oldu.

Tab tuşuna bastığınızda kamera açısının değiştiğini belirtmişsiniz ancak aracın önüne bakma mevzusunu çözemedim ve böyle bir sorunla da ilk kez karşılaşıyorum. İmkanı varsa eğer sorunla alakalı kısa bir video paylaşma şansınız var mı?

Oyunu alan olmadığından sildim dün gece ama bugün alan açıp tekrar yükleyeceğim bugün içerisinde kısa bir video olarak sorunu atarım.

Geri
Yukarı