Forza Horizon 3 oyundan atma ve kasma sorunu

BerkantT

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde Forza Horizon 3 Ultimate Edition almıştım, oyunu yarım saat oynadıktan sonra oyun ya gri ekran verip atıyor ya da çok fazla FPS düşüşleri yaşıyor. Hatta ikisini aynı anda yapıyor bazenleri. İnternette bunun hakkında çok mağdur insan var burada çözüme ulaşılırsa onlarda yararlanabilir.

Pardon, ekran kartım GTX 1050 Ti işlemcim R5 1400. Nvidia dan optimize ettikten sonra oyuna girince bana orta ayarları kullanmamı tercih ediyor. Ekran kartını ve işlemciyi overclock etmedim ama MSI Gaming APP'te overclocklu çalışıyorlar. Oyun içi sıcaklık normal fazla sıcaklık çıkmıyor. Windows'um güncel sürücülere sahip. Ekran kartımı da güncel tutuyorum. Hatta şu anda Windows'un yeni güncellemesini indiriyorum. (1803 05 toplu güncellemesi)
Yeni Windows güncellemesini yaptım ve ekran kartını gaming moda alıp denedim. Nvidia'nın önerdiği ayarlarla oynadım ve oyunu yarım saat oynadıktan sonra tekrar attı. Ama bu sefer kasma falan olmadı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı