Forza Horizon 4 artık sarmıyor

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
1. merhaba arkadaşlar Forza Horizon 4 oynuyorum ancak artık eskisi gibi sarmıyor yapacak bir şey kalmadı ve 103 saat oynadım daha da oynamak istiyorum ama yapacak bir şey kalmadı. Yarışların %95'ini falan tamamladım nasıl daha fazla oynarım? Oyunda prestij gibi bir şey var mı? Sıfırdan başlayıp daha fazla para kazanarak gene prestij yapıp böyle olay var mı?
2. Ultimate Edition paketini aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. merhaba arkadaşlar Forza Horizon 4 oynuyorum ancak artık eskisi gibi sarmıyor yapacak bir şey kalmadı ve 103 saat oynadım daha da oynamak istiyorum ama yapacak bir şey kalmadı. Yarışların %95'ini falan tamamladım nasıl daha fazla oynarım? Oyunda prestij gibi bir şey var mı? Sıfırdan başlayıp daha fazla para kazanarak gene prestij yapıp böyle olay var mı?
BeamNG.drive.

Topluluğun oluşturduğu yarışlar var mesela Hot Wheels mapi falan var bunlarla zaman geçirilebilir ayrıca zevkine araba modifeyi edip farklı yarışlarda tekrar kullanılabilir bir üsre sonra sürekli superpsort arabalarla oynamak aynı hissettiriyor mesela 600 gücünde bir arbaa modefiye edin onunla oynayın.

Hocam onu alacak para yok şu anda 600TL indirime girdiğinde Forza 4 var almaya ne gerek var diyerek almamıştım şu anda da dolara döneceği için daha da pahalı olacak.
Hocam almana gerek yok, Xbox Game Pass'te ücretsiz ayrıca şu an 1 aylık 5,90 TL. Oyun sararsa 1 ay sonra satın alabilir veya Game Pass'ten devam edebilirsin.

Yanlış bilgi
Hocam almana gerek yok, Xbox Game Pass'te ücretsiz ayrıca şu an 1 aylık 5,90 TL. Oyun sararsa 1 ay sonra satın alabilir veya Game Pass'ten devam edebilirsin.

Xbox uygulamasında 6 TL olayı bizim ülkede geçerli değil alınmıyor. Zamanında Türkler çok sömürdüğü için bizde yok. Microsoft uygulamasında varmış 6 TL'ye.

İlk defa kullanacak olanlar için var.

Link atar mısınız? Zamanında bende çok denedim olmadı ve hala yok diye biliyorum link atarsanız bir inceleyeyim.

Şu an gördüm daha yeni gelmiş Microsoft Store'de 6 TL gözüküyor teşekkürler. Ben direkt Xbox uygulaması üzerinde 6 TL sanmıştım.

Geri
Yukarı