Forza Horizon 5'te çektiğim fotoğraflar

300 TL değer mi ya imzamdaki sistem ile çok çok rahat oynarım ama bilemiyorum fiyatı biraz tuzlu sadece şu an param var aslında alsam alabilirimde ama Dying Light 2 elden ring falanda almak istiyorum ben kararsız kaldım.

Ne tür oyunlar sevdiğine bağlı. Ben araba aşığı biri olduğum için aldım.

@volkankelebek Forza Horizon 4 alabilirsin oynamadıysan. Bu oyunda çok ciddi bir grafik iyileştirmesi göremedim ben şahsen. 4 ile de doyarsın oynanışa. Bunun yerine God of War, Dying Light 2 gibi oyunları tercih et derim.

Grafik bakımından sadece havası değişmiş ama oynanış kısmı apayrı olmuş hocam. Denemelisiniz.

Ne tür oyunlar sevdiğine bağlı. Ben araba aşığı biri olduğum için aldım.

Bende arabayı severim hatta Forza 4 var ama 20 saat oynayıp biraktım tersten trafik sevemedim ve dunyası ve haritasi çok sıkıcı geldi bana araba sesleride berbattı benim için 20 saat oynayıp birakmıştım ben.

@ahmetcn1 Şu an 300 lira verecek durumum yok herhangi bir oyuna. 😀 Fiyat cidden iyi. Oyun öyle 5-10 saat oynamalık değil. Rahat 200+ saat oynatıyor. Bu yüzden fiyatını hak ediyor ama Forza Horizon 4 ile doydum ben yarış oyunlarına. Belki ilerde indirimle alabilirim.

Bende arabayı severim hatta Forza 4 var ama 20 saat oynayıp biraktım tersten trafik sevemedim ve dunyası ve haritasi çok sıkıcı geldi bana araba sesleride berbattı benim için 20 saat oynayıp birakmıştım ben.

4. oyundaki araç sesleri çok kısıtlıydı ve neredeyse her arabada aynı ses vardı. Bu oyunda egzoz değiştikçe araç sesi de değişiyor ve egzozu almadan da aracın sesini dinleyebiliyorsun. Meraklıysan alıp deneyimle bence. Ama ilk karar her zaman sende.

4. oyundaki araç sesleri çok kısıtlıydı ve neredeyse her arabada aynı ses vardı. Bu oyunda egzoz değiştikçe araç sesi de değişiyor ve egzozu almadan da aracın sesini dinleyebiliyorsun. Meraklıysan alıp deneyimle bence. Ama ilk karar her zaman sende.

Evet ama size sormak istediğim bir şey var araç seslerini nasıl bulldunuz acaba.

Geri
Yukarı