Forza Horizon serisi PlayStation 5'e gelir mi?

Arkadaşlar sizce Forza Horizon serisi PlayStation 5'e gelir mi?
Hi-Fi RUSH ve Sea of Thieves(Xbox özel oyunları) Playstation ve Switch'e gelebilirmiş. Eğer bu iki oyun gelirse Forza'da gelir. Forza alternatifi olarak Gran Turismo 7 öneririm.

Hi-Fi rush ve Sea of Thieves(Xbox özel oyunları) PlayStation ve Switch'e gelebilirmiş. Eğer bu iki oyun gelirse Forza'da gelir. Forza alternatifi olarak Gran Turismo 7 öneririm.

Bunların yalan olduğuna çok eminim ben hocam. Xbox istese bile PS ve Switch izin vermez. önceden Xbox Game Pass'i bile PlayStation'a getirmek için teklif yaptı, PlayStation reddetti. ayrıca Phil Spencer yakın zamanda oyunlarımızı rakip platformlara çıkartmak gibi bir planımız yok demişti röportajda.

Son düzenleyen: Moderatör:
ps ve switch izin vermez
Niye izin vermesin ki? Rakibin sana oyun çıkartacak daha ne olsun. Yakın zamanda Xbox oyunları PS ve Switch’e geleceğini düşünüyorum.

@Aspect15 Microsoft CEO'su zaten açıklamış oyunlarımızı diğer plartformlara çıkartmak istiyoruz diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Aspect15 Hocam zaten sizin bana bahsettiğiniz ve Xbox özel oyunu olan As Dusk Falls PS5 ve PS4'e gelecek.

Son düzenleme:
Bunların yalan olduğuna çok eminim ben hocam Xbox istede bile PS ve Switch izin vermez önceden Xbox Game Pass'i bile PlayStation'a getirmek için teklif yaptı PlayStation reddetti ayrıca phil spencer yakın zamanda oyunlarımızı rakip platformlara çıkartmak gibi bir planımız yok demişti roportajda.

Bende öyle Xbox'un büyük oyunlarını geleceğine ihtimal bile vermiyorum sadece küçük oyunlarını falan çıkartır o kadar.

Niye izin vermesin ki? Rakibin sana oyun çıkartacak daha ne olsun. Yakın zamanda Xbox oyunları PS ve Switch'e geleceğini düşünüyorum.

@Aspect15 Microsoft CEO'su zaten açıklamış oyunlarımızı diğer plartformlara çıkartmak istiyoruz diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Aspect15 hocam zaten sizin bana bahsettiğiniz ve Xbox özel oyunu olan as dusk falls PS5 ve PS4'e gelecek.

Microsoft CEO'sunun açıklamasını yeni gördüm bu noktadan sonra evet olası bir durum.

As dusk falls olayında ise Xbox o oyunun sadece yayıncısı yani Xbox'un 1. parti oyunu değil o oyun Final Fantasy'nin PS exc olması gibi bir şeydi o.

PS ve Switch izin vermez derkende sebebi şu PS'ın en büyük rakibi Xbox ve Xbox'un dar oyuncu kitlesinde kalması onların daha işine gelir ps'e gelirse xbox'un oyunları daha fazla kişiye ulaşıcak.

Niye izin vermesin ki? Rakibin sana oyun çıkartacak daha ne olsun. Yakın zamanda Xbox oyunları PS ve Switch’e geleceğini düşünüyorum.

@Aspect15 Hocam zaten sizin bana bahsettiğiniz ve Xbox özel oyunu olan As Dusk Falls PS5 ve PS4'e gelecek.

Gelse ne olacak ki? Ben o oyunların ismini bile ilk defa duyuyorum.

PS ve Switch izin vermez derkende sebebi şu PS'ın en büyük rakibi Xbox ve Xbox'un dar oyuncu kitlesinde kalması onların daha işine gelir ps'e gelirse xbox'un oyunları daha fazla kişiye ulaşıcak.
O oyunlar gelirse çok fazla alan kişi olmayacaktır. O yüzden her türlü PS ve Switch izin verir.

Gelse ne olacak ki? Ben o oyunların ismini bile ilk defa duyuyorum.
Bende ilk defa duyuyorum hocam. Gelse bile ben almam. Çok kaliteli oyunları yok. Sadece Forza serisi güzeldi birde Hi-Fi Rush.

O oyunlar gelirse çok fazla alan kişi olmayacaktır. O yüzden her türlü PS ve Switch izin verir.

Bende ilk defa duyuyorum hocam. Gelse bile ben almam. Çok kaliteli oyunları yok. Sadece Forza serisi güzeldi birde Hi-Fi Rush.
Benimde demeye çalıştığım bu hocam. Yarım saatlik Microsoft Flight Simulator deneyimim ve Fable 2 dışında Şuana kadar 1 tane bile Xbox özel oyunu oynamadım desem yeridir. Xbox alan 3. parti için alır zaten.

Geri
Yukarı