Fotoğraf destekli yapay zeka önerisi

Radeon RX 5700M

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ ALPHA 17 A4DEK-011 AMD RYZEN 7 4800H 8C/16C 2.9GHZ/4.2GHZ AMD RADEON RX5600M 6GB GDDR6 2X16GB 3200 MHZ CL 22 DDR4 SAMSUNG RAM 2TB ADATA SX8100NP NVME M2 SSD 3500 MB/S RS 3000 MB/S WS 17.3 144 HZ FHD İPS AMD FREESYNC PREMİUM STEEL SERİES RGB PER-KEY İNGİLİZCE KLAVYE
Meslek
Üniversite Öğrencisi Ve Mc
Herkese merhaba, benim üniversite fizik ödevlerim oluyor. Bazı soruların çözümü fotoğrafa da ihtiyaç oluyor. Ama bildiğim kadarıyla chat GPT'ye fotoğraf yüklenemiyor. O yüzden başka bir yapay zekaya ihtiyacım var. Ne önerirsiniz?

Yapay zekanın nasıl işlediğini bilmiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Özetle böyle bir şey imkansız.

Yapay zekaya selam yazdığınızda 'zihin haritası' diyeyim basitce, zihin haritasına selam kelimesinden girer on-fly cümle üretir ve çıktı verir. ChatGPT böyle çalışıyor. Bard farklı türlü ama onun sistemini bilmiyorum.

Fotoğraf için işler öyle değil. Hem farklı bir model gerekli hem de fotoğraftan soru çözmek falan öyle yapılabilir bir şey değil henüz. Bilgisayarlar düşünebilir şeyler değiller.

Bildiğim bir fotoğraf destekli yapay zeka yok, istersen ChatGPT'ye sor belki biliyordur.

Yapay zekanın nasıl işlediğini bilmiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Özetle böyle bir şey imkansız.

Yapay zekaya selam yazdığınızda 'zihin haritası' diyeyim basitce, zihin haritasına selam kelimesinden girer on-fly cümle üretir ve çıktı verir. ChatGPT böyle çalışıyor. Bard farklı türlü ama onun sistemini bilmiyorum.

Fotoğraf için işler öyle değil. Hem farklı bir model gerekli hem de fotoğraftan soru çözmek falan öyle yapılabilir bir şey değil henüz. Bilgisayarlar düşünebilir şeyler değiller.

Çok teşekkür ederim şimdilik fotoğrafsız soruları çözdüreceğim.

Bu arada doğruluk oranı en yüksek open AI chat GPT değil mi? O değilse başka bir şey önerirmisniz.

Geri
Yukarı