Foxconn H55MXV sürücüleri nereden bulunur?

Sürücü bulucu kullanma. Donanım kimliklerini ile bulabilirsiniz. Bulamazsanız kimlikleri paylaşırsan yardımcı olabilirim.
Donanım kimlikleri derken neyi kast ediyorsunuz? Sürücü bulucu kullandım Driver Booster Pro'yu. Öncesinde yedek alarak yaptım tabii, şunu söyleyebilirim 150 metre mesafeden WiFi sinyali çekiyorum güncellemeden önce oyunlarda minimum ping 120 ms olurken şuan 90 seviyelerine düştü 150 metre için iyi bir değere ulaştım ama bir sonraki sefere dediğiniz yöntemi denerim.

Neden? Gayet stabil çalışıyor şuan.
Sorun o değil. Driverpack tarzı güvenilmez kaynakların yüklediği sürücüler virüslü oluyor. Bunu seni rahatsız etmek için değil, sen rahat ederken onlara hizmet et diye kullanıyorlar. Ek olarak sürücü-donanım uyumunda seninki gibi stabil olmayanlar da olabiliyor ve sana stabil gelen durum 3 ay dayanmayabilir de. Bu yüzden çoğu durumda sadece C diskine bile değil temiz kurulum tercih ediliyor.

Önerim temiz kurulumdan sonra uğraşmamak adına Driver Identifier ile sürücüleri kurman. Donanım kimlikleri ile bulup orijinal siteden yüklüyor. Tek yapman gereken bir üyelik açmak, gerisinde indirmeye izin veriyor. Crack vs kurcalamaya hiç gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı