FPS için 15 bin TL kulaklık tavsiyesi

HvKontAyaz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar halihazırda Logitech G733 Wireless kullanıyorum ve maalesef memnun değilim, ağırlıklı olarak FPS için bir hardcore kulaklık istiyorum ses ayrımı için bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

İncelediğim kulaklıklar; Razer V2 BlackShark Pro 2023.
HyperX Cloud 3 Wireless.
Corsair HS80 Max.

Tavsiyeleri dinlemek istiyorum bütçem 15000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar halihazırda Logitech G733 Wireless kullanıyorum ve maalesef memnun değilim, ağırlıklı olarak FPS için bir hardcore kulaklık istiyorum ses ayrımı için bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

HyperX Cloud 3 Wireless.
Corsair HS80 Max.

Blackshark V2 PRO 2023 kullandım iğrenç bir kulaklık, 1000.'ye yazıyorum, düşük seste dip ses, fiyatina göre kötü ses , aptalca bağlantı kopmalarından dolayı iade ettim hs 80 Max aldım şuan 7600 TL oda fiyatını hakketmiyor ben 5900 TL'ye aldım ama o fiyatı hakkediyor.
Önerim AUDEZE MAXWELL olabilir , G PRO X 2 olabilir.

HyperX Cloud 3 Wireless.
Corsair HS80 Max.

Eğer kablolu open back istiyorsan HD 560 S altın anahtar denilebilir, güzel DAC ile ses performansı inanılmaz , open back kulaklıklar ses sahneleri sayesinde closed backlarden daha iyiler.

@Merdt

Blackshark V2 PRO 2023 kullandım iğrenç bir kulaklık, 1000.'ye yazıyorum, düşük seste dip ses, fiyatina göre kötü ses , aptalca bağlantı kopmalarından dolayı iade ettim hs 80 Max aldım şuan 7600 TL oda fiyatını hakketmiyor ben 5900 TL'ye aldım ama o fiyatı hakkediyor.
Önerim AUDEZE MAXWELL olabilir , G PRO X 2 olabilir.

Eğer kablolu open back istiyorsan HD 560 S altın anahtar denilebilir, güzel DAC ile ses performansı inanılmaz , open back kulaklıklar ses sahneleri sayesinde closed backlarden daha iyiler.

@Merdt
CORSAIR HS80 MAX WIRELESS USB Dolby Atmos RGB Bluetooth Siyah Kablosuz Gaming Kulaklik | ITOPYA 6300tl.

Yurtdışı imkanınız varsa mutlaka Audeze Maxwell'a bakın.
Mikrofonsuz kulaklık kullanmak sorun değilse HD 560s, K702 bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı