FPS oyuncu monitörü önerisi

araf0

Femtopat
Daha fazla  
Güzel gibi dursada 360'dan sonrası fantezi ve bunu bir FPS oyuncusu olarak söyliyorum.
Öyleyse konuda belirtilen modellere fazladan hiç bu kadar para vermeye gerek yok, alıp gecebilir konu sahibi.
Yinede kendisine bırakalım.

Son düzenleme:
Yurt dışından getirme şansınız varsa AW2524H öneririm.
hocam yurtdışında yaşıyorum zaten. sizce en iyisi o mu olur?

Güzel gibi dursada 360'dan sonrası fantezi ve bunu bir FPS oyuncusu olarak söyliyorum.
evet, bende 360 hz almayı düşünüyorum, attıklarımın arasında daha yüksek olan mı var 😅

Öyleyse konuda belirtilen modellere fazladan hiç bu kadar para vermeye gerek yok, alıp gecebilir konu sahibi.

Yinede kendisine bırakalım.
attığınız modeli bende yazdım, arkadaşlar genel olarak bunu öneriyorsa bende onu tercih edeceğim

360 deneme şansım olmadı ama bende 240-280 Hz ile oynayan biri olarak aynı düşüncedeyim.
144'ten 240'a geçişte fark aşırı az, 60-144 arası gibi fark yok.
sistem 1080p de 360 hz rahat verdiği için bunun karşılığını almak istiyorum açıkçası

Hocam diğer arkadaşların yorumları daha değerli, monitör pek ilgi alanım değil, yanlış yönlendirmek istemem.
teşekkür ederim, o halde onların yorumlarını bekleyeyim

Hocam diğer arkadaşların yorumları daha değerli, monitör pek ilgi alanım değil, yanlış yönlendirmek istemem.
teşekkür ederim, o halde onların yorumlarını bekleyeyim

şimdi gördüm de ben oradan alamıyorum, yurtdışında yaşıyorum

Geri
Yukarı