FPS oyunları için kablosuz kulaklık önerisi

wexbae

Femtopat
Daha fazla  
Sağlam 7.1 olan mikrofonu kaliteli bir kablosuz kulaklık arıyorum. Çok karasız kaldım hangisini almalıyım, uzun yıllar götürsün. FPS oyuncusuyum.

Corsair Void Elite 7.1 Wireless?
Corsair HS80 Dolby Audio RGB 7.1?
Corsair HS80 Max Dolby Audio RGB 7.1?
Razer BlackShark V2 Pro?

Kendim bulduğum hoşuma gidenler bunlar hangisini almalıyım ya da bunlar dışında önerebileceğiniz varsa çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam 7.1 olan mikrofonu kaliteli bir kablosuz kulaklık arıyorum. Çok karasız kaldım hangisini almalıyım, uzun yıllar götürsün. FPS oyuncusuyum.

Corsair Void Elite 7.1 Wireless?
Corsair HS80 Dolby Audio RGB 7.1?
Corsair HS80 Max Dolby Audio RGB 7.1?
Razer BlackShark V2 Pro?

Kendim bulduğum hoşuma gidenler bunlar hangisini almalıyım ya da bunlar dışında önerebileceğiniz varsa çok memnun olurum.
BlackShark V2 Pro

Selam. Ben Corsair Void Pro Special Edition kullanıyorum. Belki 3 yıldan fazladır kullanıyorum. Kulaklık gayet güzel. Ses kalitesi ve ses seviyesi olarak inanılmaz düzeyde. Daha önce karşılaştırdığım çevremde kulaklığı olan birçok üst segment kulaklıklara kafa tutuyor. Şarj süresi artık benim uzun süre olduğu için gün içinde 1 defa istiyor. Ancak satın aldığım ilk zamanlardan neredeyse 1.5 yıla kadar 1 şarj ile 1.5-2 gün götürüyordu. Sürekli oyun-şarkı dinlediğim şekilde.
Ben ayrı mikrofon kullanıyorum ancak kendi mikrofonu gayet kaliteli onu da test ettim. Ayrıca mikrofon yukarı doğru kalkıyor gözünüzü almıyor. Kulaklık pedleri gayet sağlam uzun süre götürdü beni. Ancak çok uzun süre olduğu için kendim değiştirmek istedim. Kafa bandı çok rahat kesinlikle rahatsız etmiyor. Çok hafif olduğunu söyleyemeceğim ancak kafa bandı rahat olduğu için bir vakitten sonra kendini unutturuyor. Dolby Atmos özelliği de var dizi-film izlerken bunu açıyorum arkama yaslanıp sesin kulağımın içinde dönmesinin keyfini yaşıyorum. Açıkçası bu kulaklıktan başka yeni nesil bir kulaklık denemedim bu sebepten dolayı alınabilecek daha iyisi var mı bilmiyorum. Ancak olumsuz bir yönünü gördüm deneyimledim diyemeyeceğim. Bütün isteklerimi şahsen karşılıyor.

Geri
Yukarı