7.000 TL'ye kadar kablosuz FPS oyunları için kulaklık önerisi

Kaan007

Kilopat
Daha fazla  
Çoğunlukla CS2, Valorant tarzı FPS oyunları oynuyorum. Kablo derdinden bıktığım için kablosuz kulaklık arayışına girmiş bulunmaktayım. Bu 2 modeli öneren çok olmuş (SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless, HyperX Cloud 3) ama bir bilgi sahibi olmadığım için karar da veremedim. Kafam normalden birazcık büyük ondan dolayı uzun saatler rahatça kullanabileceğim kulaklık aramaktayım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Sana önerim kulaklığı amazondan satın alman. Ben de aynı senin gibi fps için kulaklık arıyordum. Önce nova 7 aldım ama dip ses sorunu olduğu için iade ettim amazona. Şuan hyperx cloud 3 aldım ve memnunum. Oyun performansı çok iyi. Ses seviyesi nova 7’ye göre biraz düşük ama beni çok etkilemedi. Yüzde 70 de kullanıyorum cs2 de gayet yeterli ses var.

Bu fiyatlarda blackshark v2 pro 2023 e de iyi deniliyor özellikle mikrofonu çok iyiymiş. Fakat onda da kulaklığı tutan menteşe kendi kendine kırılıyormuş belli süre sonra. Redditte ve forumda bir sürü konu var bununla ilgili.

Dediğim gibi kulaklığı 100-200 fazla verip amazon satıcısından al, beğenmezsen veya bir sorun çıkarsa iade etmen daha kolay olur.

Not: Nova 7de bluetooth var, hyperxde yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı