FPS oyunları ve müzik için kulaklık önerisi

Bütçe
700
Hocam bence bu bütçede en iyisi HS60 Pro, alın geçin. Hem kaliteli, hem sesi iyi, hem de bilinen bir sorunu bulunmuyor.

Eski bir kulaklık ve sorunları var. Alınmaz.
USB istememin sebebi yazılım desteği olması elimdeki arctis 1 jak girişli ve hiçbir şey yapamıyorum. HS60 Pro ya bakıcam hoşuma gitti
USB istememin sebebi yazılım desteği olması elimdeki arctis 1 jak girişli ve hiçbir şey yapamıyorum. HS60 Pro ya bakıcam hoşuma gitti
Peki BlackSharkın Usb modelini almaya değer mi çünkü çok hoşuma gitti kulaklık arasındaki fiyat farkına değer mi 950 tl fiyatı

Bu arada, eğer sisteminizde iyi bir ses çipine sahip anakart varsa USB girişli olmayan kulaklık da alınabilir. Çünkü o tür kulaklıkların önemli bir kısmındaki dahili ses kartı nispeten kalitesiz kalıyor. Sanal surround etkisi için o modellere ve yazılımlarına mecbur değilsiniz. Yani tercihinize normal 3.5 mm jaklı modelleri de katabilirsiniz.

Bu benim bütçeme düşük değil mi biraz 200 tl bu kulaklık

Kullandın mı sesi falan nasıl

İçime sinmedi bu yorumlar falan
valla bütçe bilmiyorum da ben kullanıyorum memnunum 1 sene oldu tık yok sesi videoda var işte istersen hoperlör oluyor falan :D çok kulaklık gördüm 500tl olup bir işe yaramayan ve ben bunu 137tl ye almıştım :D

Bu arada, eğer sisteminizde iyi bir ses çipine sahip anakart varsa USB girişli olmayan kulaklık da alınabilir. Çünkü o tür kulaklıkların önemli bir kısmındaki dahili ses kartı nispeten kalitesiz kalıyor. Sanal surround etkisi için o modellere ve yazılımlarına mecbur değilsiniz. Yani tercihinize normal 3.5 mm jaklı modelleri de katabilirsiniz.
b450m s2h anakartım, normal jaklı kulaklıklarda hiçbir şekilde ayar yapamıyorum bilgisayar kulaklık olarak bile görmüyor hoparlör diyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı