FPS Savaş Oyunu Önerisi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi geceler dostlar. Vakit geçirmek için oynayacağım FPS savaş oyun önerilerinde bulunur musunuz? Birçok oyunu bitirmişimdir bunlardan en bilindikleri;
- Medal of Honor serisi
- Call of Duty Serisi
- Battlefield 3, Battlefield 4 ve Battlefield 1
- Crysis serisi

Genelde bu tarz askeri oyunları çok severek oynamaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütün mesajlarınızı teker teker okudum malesef ceza aldım bu sebepten ötürü cevap veremedim affola.. Gelirsek oyunlara ;
Squad oyununa sahibim çok güzel fakat fps drop problemim var. Oynayamıyorum.

Metro 2033 ve Last Light Redux bitirdim. Son oyunda da aynı şekilde FPS Droplardan ötürü oynayamıyorum.

Battlefront 2 tarzım değil ya gelecek zaman felan :D

Battlefield V kapalı betasındayken oynamıştım. Pek sevmemiştim. Grafikleri olsun, oynanış çok güzel ama eski serileri gibi değil. Sıkıyor bir yerden sonra beni..

Half-Life serisini bitirdim. 2. oyunu pek sevmesemde ilk oyun her zaman favorimdir.
Titanfall 2 her zaman oynamak isteyip de bir türlü oynayamadğım oyunlardan birisi. En yakın zamanda oynayacagım . Teşekkürler öneriniz için.
Max Payne.. Çocukluğumun oyunu. Kaç kere bitirdim sayamam bile . Lakin 3.oyunu pek sevmedım. Hiç de fırsatım olmadı oynamayı..
Fallout eminim çok güzel oyundur ama bana göre değil ya . Pek sevemedim.
ArmA 3 Ciddi anlamda çok güzeldi. Singleplayer görevlerinin hepsini bitirdim.. Fakat online kısmını pek sevemedım.
Sistemim :
Nvidia GTX 950 4GB
Intel I5 3470
8 GB RAM

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı