FreeDOS Laptopa Windows 10 USB'si Nasıl Hazırlanır?

malefiz10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben yeni bir bilgisayar aldım ve FreeDOS olarak gelecek elime. Windows 10 kuramıyorum su anda. USB'ye atıp kurmayı falan biliyorum ama su anda bunu yapacak bir bilgisayarım bile yok. Mecbur gelince bilgisayarcıya götürmek zorundayım ama Crackli vs. yükletmek istemiyorum. Deneme sürümü yükletip kendim daha sonrasında anahtar alıp aktifleştirmek istiyorum ama sizce güvenilir mi? Deneme sürümü yüklerler mi? Bilgisi olan yorum yazarsa sevinirim.

Windows media creation tool ile usbye iso dosyasını atın, freedos bilgisayarınızı usb üzerinden boot edin, ucuza oem key satan firmalar var(araştırın lütfen illegal yollarla elde edilen keyler var) 10-100 lira arasında o keyi aldıktan sonra kodu girin. Eposta vb şeyleri girdikten sonra windows kurulumu sorunsuz bitecektir.

Kendin yükleyebilirsin, gayet basit bir işlem. Öncelikle deneme sürümü iso dosyasını indireceksin ve rufus programı ile usb'ye yazdıracaksın. Kurulumu da en az bu kadar basit. Technopat'ın bir videosu vardı, onu izleyerek nasıl kuracağını öğrenebilirsin.

Windows media creation tool ile usbye iso dosyasını atın, freedos bilgisayarınızı usb üzerinden boot edin, ucuza oem key satan firmalar var(araştırın lütfen illegal yollarla elde edilen keyler var) 10-100 lira arasında o keyi aldıktan sonra kodu girin. Eposta vb şeyleri girdikten sonra windows kurulumu sorunsuz bitecektir.
Arkadaşın bilgisayarı yok. Nasıl atsın?

Geri
Yukarı