Çözüldü Fujitsu laptoplara tüketici kendisi RAM ekleyebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
15
Babamın bilgisayarı çok şükür elimize ulaştı. Güzelce W11 kurdum, sürücülerini güncelledim.

Babam cihazdan çok memnun ama RAM eklemeyi düşünüyorum dedi.

RAM belleğe zaten ben karar vereceğim.

Ama bildiğiniz gibi bazı markalar buna izin veriyor.

Fujitsu da buna izin veriyor mu? Bilenler cevaplayabilirse çok memnun olurum.

Bu arada aldığımız model A3510. 8/512 tercih ettik.

Son düzenleme:
Çözüm
Çok şükür kardeşim babanın laptopu gelmiş güle güle kullansın. Soru var diye cevap yazdık ama hava atmaya mı açtın muhabbete mi açtın belli değil. Soruna gelen tek cevap ilgini çekememiş. :D
Sağ ol hocam teşekkür ederim. Valla babam bizim için her şeyin en iyisini yapıyor, bir kere cihaz almışız biz de ona en iyi şekilde yardım edelim kafasındayım.

Yani kendin açabilirsin dediler, bunu ben de düşündüm ama işte. Tek korkum 1 günlük cihazın garantisinin gitmesi.

Yoksa kendi laptopuna SSD ve RAM takıp, garantiden çıkarmadan bu işlemleri yapmış biriyim.

Konu kilitlenebilir, sorun çözülmüştür.

Arkadaşlar bireysel müdahalede cihazlar direkt garanti dışı kalıyormuş.

Fujitsu kullanıcılarına duyurulur.
Bu nasıl model hocam kasası 2010 bilgisayarlarına benziyor. Servisine sorun eğer izin yoksa bile garanti etiketi yoksa kendiniz takarsanız zarar vermeden sorun olmaz, garantiye göndereceğin zaman taktığın parçayı söküp gönderebilir.

Babamın bilgisayarı çok şükür elimize ulaştı. Güzelce W11 kurdum, sürücülerini güncelledim.

Babam cihazdan çok memnun ama RAM eklemeyi düşünüyorum dedi.

RAM belleğe zaten ben karar vereceğim.

Ama bildiğiniz gibi bazı markalar buna izin veriyor.

Fujitsu da buna izin veriyor mu? Bilenler cevaplayabilirse çok memnun olurum.

Bu arada aldığımız model a3510. 8/512 tercih ettik.
Bence veriyordur. En iyi kendilerine sorarak öğrenirsiniz hocam. Bu arada ekletseniz bile servise göndereceğinizde çıkarabilirsiniz.

En son Fujitsu laptop kullandığım cihaz Windows XP idi yeni modellerimi çıkıyormuş?
Sorunuza gelecek olursak servis dışı işlem yapıldığı için garanti dışı kalabilir.

Bu nasıl model hocam kasası 2010 bilgisayarlarına benziyor. Servisine sorun eğer izin yoksa bile garanti etiketi yoksa kendiniz takarsanız zarar vermeden sorun olmaz, garantiye göndereceğin zaman taktığın parçayı söküp gönderebilir.
Hocam işimiz model kasasıyla değil. Sağlam ve ucuz olsun istedik bunu aldık.

Cihazın üstünde bu arada garanti etiketi yok.

Muhtemelen vida açtığınızda garanti dışı kalır ürün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@KojiroHyuga04 Etiket yoksa sıkıntı olmaz vidayı yalama yapmadan sök. Kasa tırnakları kırsan bile çok takmıyorlar servis dışarıdan sağlam duruyorsa vidalarda temiz gözükürse belki ben yaptım bile sanabiliyor servis çalışanı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı