Full body program önerisi

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 373
Peki soruyu şu şekilde değiştireyim o halde:

Kolun 40 cm olsun mu istiyorsun yoksa "S/M beden tişörte doğru düzgün sığayım yeter" modunda mısın?

Nasıl anlatsam bilemedim hocam ama şimdi şöyle, şöyle orta halli büyük, estetik olsa yeter. Kol şöyle 25-30 olsa. Umarım anlatabilmişimdir. Kalıplı olalım yani :D

Güzel bir şekilde hacim koyup büyümek istiyorum hocam. Öyle abartı değil de (sonradan düşünülebilir) kalıplı olmak mesele. Kollar dediğim gibi 25-30 olsa yeterli. En azından şu şekil örnek vereyim; polo yaka tişörtler estetik güzel dursa yeter (umarım örnek olmuştur). @Eren_E

Son düzenleme:
Nasıl anlatsam bilemedim hocam ama şimdi şöyle, şöyle orta halli büyük, estetik olsa yeter. Kol şöyle 25-30 olsa. Umarım anlatabilmişimdir. Kalıplı olalım yani :D

Güzel bir şekilde hacim koyup büyümek istiyorum hocam. Öyle abartı değil de (sonradan düşünülebilir) kalıplı olmak mesele. Kollar dediğim gibi 25-30 olsa yeterli. En azından şu şekil örnek vereyim; polo yaka tişörtler estetik güzel dursa yeter (umarım örnek olmuştur). @Eren_E

25-30'u umarım flexed olmayan haliyle söylemişsindir, hatta aslında o durumda bile küçük :) Anladım, o halde benim anlattığım programlar işini görebilir. Benim önerdiğim programlarla 75-80 kiloya ulaştığında seninle aynı kiloda olup spor yapmamış kişilere göre çok daha iyi görünürsün, dışarıdan gören kişiler "bu çocuk spor yapıyor" derler, ideal yağ oranıyla da plaj vücudu elde edersin. Kısaca atletik fizik.

Ben uzun zamandır 5/3/1 methodunu uyguluyorum, kondisyon için kısa bir süre öncesine kadar yüzme kursuna giderdim. Şimdilerde 5/3/1 ile birlikte brazilian jiu jitsuya gidiyorum. Anonimiteye önem verdiğimden (vücudumda dövme ve dev konjenital nevüs var) vücudumu paylaşamıyorum ancak Mark Zuckerberg'ün bi' ara Elon Musk ile kafes dövüşü muhabbeti vardı. Oradaki fiziğine benziyor.

1 ay sonra bu programlar hakkında aklında bir sorun olursa, ayrı konu aç, hala buralarda olursam cevaplarım.

25-30'u umarım flexed olmayan haliyle söylemişsindir, hatta aslında o durumda bile küçük :) anladım, o halde benim anlattığım programlar işini görebilir. Benim önerdiğim programlarla 75-80 kiloya ulaştığında seninle aynı kiloda olup spor yapmamış kişilere göre çok daha iyi görünürsün, dışarıdan gören kişiler "bu çocuk spor yapıyor" derler, ideal yağ oranıyla da plaj vücudu elde edersin. Kısaca atletik fizik.

Ben uzun zamandır 5/3/1 methodunu uyguluyorum, kondisyon için kısa bir süre öncesine kadar yüzme kursuna giderdim. Şimdilerde 5/3/1 ile birlikte brazilian jiu jitsuya gidiyorum. Anonimiteye önem verdiğimden (vücudumda dövme ve dev konjenital nevüs var) vücudumu paylaşamıyorum ancak mark Zuckerberg'ün bi' ara Elon Musk ile kafes dövüşü muhabbeti vardı. Oradaki fiziğine benziyor.

1 ay sonra bu programlar hakkında aklında bir sorun olursa, ayrı konu aç, hala buralarda olursam cevaplarım.

O zaman attığım videodaki programı 1 ay uygulayıp sonra diğerine daha sonra 5/3/1 methoduna geçerim. Teşekkür ederim.

O zaman attığım videodaki programı 1 ay uygulayıp sonra diğerine daha sonra 5/3/1 methoduna geçerim. Teşekkür ederim.

Phrak's Greyskull LP ilk başta daha hızlı gelişim sağlar, 5/3/1'den önce onu öneririm.

5/3/1 olayı bayağı karmaşık. Dışarıdan anlaşılması çok güç bir program. Bunun sebebi programı yazan kişinin programı e-kitaplar vs. üzerinden açıklaması. Onlar da dolar kuruyla satıldığı için epey pahalı. Ancak bende temel olarak lazım olan tüm kitapları var. Dediğim gibi iki programla ilgili bir sorun varsa ayrı konu açabilirsin.

Türkiye'de fazla yaygın değil ancak yurt dışında epeyce kullanılıyor.

Phrak's greyskull LP ilk başta daha hızlı gelişim sağlar, 5/3/1'den önce onu öneririm.

5/3/1 olayı bayağı karmaşık. Dışarıdan anlaşılması çok güç bir program. Bunun sebebi programı yazan kişinin programı e-kitaplar vs. üzerinden açıklaması. Onlar da dolar kuruyla satıldığı için epey pahalı. Ancak bende temel olarak lazım olan tüm kitapları var. Dediğim gibi iki programla ilgili bir sorun varsa ayrı konu açabilirsin.

Türkiye'de fazla yaygın değil ancak yurt dışında epeyce kullanılıyor.

Attığım videodaki programdan önce phrak's greyskull LP mi uygulamalıyım? Eğer öyleyse onunla başlayayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı