Full body program yapıyorum ama gelişemedim

Safcake0_0

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 haftadır fullbody antrenman programına devam ediyorum. Spora yeni başlayan biri olarak açıkçası hiç verim alamıyorum. Herkes ilk 3 ay fena gelişim olur sonra yavaşlar diyor bende hiçbir değişim olmadı. Yani verim alamamın nedeni beslenme değil çok dikkat ediyorum. Belki de programdandır diye sanıyorum. Hareketlerde formuma dikkat etmeye çalışsam da pump ta olamıyorum. Sorun ne yardımcı olur musunuz?

mesela yorulmadığımdan acaba ağırlığı arttırsam mı diyorum ama bu sefer de form mu gidiyor acaba diyorum yani kafam baya karışık. Bana şöyle verimli bi fullbody program yazabilecek var mı?

gelişimden çok verim alamıyorum diyelim yani genel bi yorgunluk oluyor ama böyle o hareketten bi tekrar daha olmaz diyemem
Zaten yere düşecek gibi yorulmanıza gerek yok. Seti bitirin yaparken de o bölgenin çalıştığını hissedin yeter. Pump olacak sonra. İlk haftalar hamlık acısından her yeriniz sızlamalı ama.

2-3 haftada gelişemezsin ki dostum. Ayrıca full body de önermiyorum. Benim tavsiyem günde 2 bölge ve haftada 2 kere karın çalışarak toplamda haftada 6 gün çalışmandır. Her antreman 1-1.5 saat sürmeli en az.

Geri
Yukarı