Full HD uydu alıcısı tavsiyesi

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Philips 55PUS8503 model 4K TV sahibiyim. Kendi içinde bulunan uydusunu pek beğenmiyorum tek avantajı 4K kanalı izleyebiliyor olmam o da bir tane var. Buna uygun uydu cihazı önerisinde bulunursanız sevinirim, teşekkürler.

Bunu tavsiye ederim.

Dandik bir şeye benziyor.
Bunlardan birini alabilirsin.
Next markasına çok güvenmiyorum olumlu yorumlar pek yok marka hakkında

Uydu alıcı konusunda o markadan iyisi neredeyse yok, yanlış yerlere bakıyorsunuz demek ki yorumlar için. Son zamanlarda eski cihazlara desteği kesti ama güncel cihazlar için destek var.
Önermiş olduğun cihaz yüz lira bandın da görüntü kalitesi ne kadar iyi olabilir ?

HD olsun demişsiniz ve bu cihazlar ideal alınabilecek cihazlar ve dediğim gibi de güncel olduğundan alabilirsiniz. Fiyat da belirtmediğiniz için daha pahalıya da gerek olmadığına göre iksinden birini alabilirsin.
Haklısın yazmamışım o cevabı görmemişim max 500 e kadar bakıyordum önerdiğin cihazlar fiyatı düşük olduğundan tv nin uydusuyla aynı kalite de olacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı