2000TL'ye sistem önerisi

lordoski

Hectopat
Bu sistemin cıkarılması eklenmesi gereken bişey var mı ? Bütçem 2000 TL %30 indirimsiz hali bu 2000'e yakın olur. Ayrıca kasa+psu olarak aynı kalitede birazcık daha ucuzu varsa cidden cok iyi olur. Hertürlü yorumlarınız için teşekkürler.
Not: Bu arada 2 3 fx 6300 kullanıcısına sordum multiplayer da fps düşüşü yaşıyorum diyolar ? Burda kaç konu açıldı hepsine darboğaz yapmaz yazılmış ?

rLRg41.jpg

İlk olarak haftasonu tekrar toplayıp, fotoğrafını çekip buraya tekrar koymanızı öneririm. Böylece son fiyat net açıklanmış olur. Bana göre ramini 1600 Mhz yapmanızı öneririm, 1866 Mhz gereksiz.

Kaveri 2000 Tl'lik bütçeye nasıl Gtx 780 sığdırmayı düşünüyorsun.

İlk olarak haftasonu tekrar toplayıp, fotoğrafını çekip buraya tekrar koymanızı öneririm. Böylece son fiyat net açıklanmış olur. Bana göre ramini 1600 Mhz yapmanızı öneririm, 1866 Mhz gereksiz.

AMD sistemler için 1866 Mhz ram önerilir. Sistem gayet güzel olmuş. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

1-Sığdırıldı, (şekil-a da görüldüğü gibi)
2-AMD sistemler 1866 mhz ram önerirler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı