Rascal does not dream of a sister venturing out anime filmi Türkçe alt yazılı yok

çeviri maalesef gelecek hafta sonuna kaldı.
Hangi sitede çevirmenlik yapıyorsun kral.
normalde herhangi bir çevirmenlik yapmıyorum ama c2 ingilizce biliyorum. ev arkadaşım da 2 sene japonya'da yaşadı, dil okulunda japonca öğrendi. ondan destek alarak çevireceğim sırf türkçe kaynak olmadığı için. gelecek hafta sonuna kalma sebebi de bizim capon yılbaşı diye şehir dışına çıktı

Evet, size İngilizcesini atıyorum.
Rica ederim.
(Linki kopyalıp, yapıştırıp aratın)
Bu da kötü de olsa Türkçe çevirisi

Hafta sonu kendim çevireceğim.
Rascal Does Not Dream of a Knapsack Kid bu filmin türkçe altyazılı hali varsa linkini atarmısın yoksada sadece ingilizce hali olsada olur atarsan çok mutlu olurum dostum :)

Rascal Does Not Dream of a Knapsack Kid bu filmin türkçe altyazılı hali varsa linkini atarmısın yoksada sadece ingilizce hali olsada olur atarsan çok mutlu olurum dostum :)
O film aralık başı vizyona girdi. Şu an sinemalarda hala. Blu-Ray'i gelmeden internete düşmez. Blu'ray de Mayıs sonu anca çıkar.
Çeviri ingilizce üzerinden bitti. Japon eskisi arkadaş kontrol edecek.

O film aralık başı vizyona girdi. Şu an sinemalarda hala. Blu-Ray'i gelmeden internete düşmez. Blu'ray de Mayıs sonu anca çıkar.
Çeviri ingilizce üzerinden bitti. Japon eskisi arkadaş kontrol edecek.
Sağolasın serinin fanatiği biri için çok değerliydi bu dediğin tekrardan teşekkürler.Olurda denk gelirsen filmin linkini buraya atarmısın 🙏

Evet, size ingilizcesini atıyorum.
Rica ederim.
(Linki kopyalıp, yapıştırıp aratın)
Bu da kötü de olsa Türkçe çevirisi.

Hafta sonu kendim çevireceğim.

6 aydır bunu arıyordum sağ ol. Soluksuz izledim ama sonu hiç beklediğim gibi bitmedi. Keşke Sakuta Mai'yi çekimde aradığında istediği hediyeyi verseydi :D.

Geri
Yukarı