FX 6300 Tabanlı Sistemi Yükseltme

Other

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.

Yıllar önce burada ki arkadaşların tavsiyeleri ile altta yazılı olan sistemi toplamıştım.

Artık hikaye oyunlarımı genelde PS4'de oynuyorum. PC'de ise Online oyunlar oynuyorum. Sanki artık Online oyunlar daha fazla RAM yiyor. Böyle bir iki dokunuşla CS, PUBG, ve Fortnite’da biraz daha akıcı oynatabilir miyiz? RAM’leri 16 GB yapmak istedim ama aynı ürün piyasada yok yerine hangi ürünü ekleyebilirim veya başka neler değişebilir. Fikirlerinizi bekliyorum.
  • AMD FX 6300 işlemci.
  • ASUS M5A97 anakart.
  • G.Skill 1866 MHz 2x4 RAM.
  • Cooler Master 212 Evo işlemci soğutucu.
  • Xigmatek assasin 700 Watt kasa.
  • GTX 760 ekran kartı.
  • SanDisk 250 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartini yukseltebilirsiniz butceniz ne kadar ? Soylerseniz ona gore oneri yapabiliriz. Birde RAM takviyesi olabilir 8+4 GB yapip 12 GB olarak kullanabilirsiniz.

Ekran kartini yukseltebilirsiniz butceniz ne kadar ? Soylerseniz ona gore oneri yapabiliriz. Birde RAM takviyesi olabilir 8+4 GB yapip 12 GB olarak kullanabilirsiniz.

Ben aynı ram modelini bulamıyorum hali hazırda 8 gb ram mevcut bunu 16 yapmak istiyorum. Uyacak bir ram linkinizi alırım, çünkü hemen ram’i yükselteceğim. Ekran kartı önerinizide bekliyorum 😬

Son düzenleme:
İnternette DDR3 RAM'ler in fiyati cok ucmus ve dediginiz gibi G.Skill'in 8 GB olan DDR3versiyonu yok baktim bu olabilir: ePttAVM - KINGSTON HX318C10FW-8 8 GB 1866 MHZ DDR3 Hyperx Fury Memory
Ekran karti olarak RX570 oneriyorum. GİGABYTE RX570 4GB GAMİNG Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
1500 TL butcem var diyorsaniz NVIDIA GTX 1650SUPER olabilir https://www.hepsiburada.com/msi-gef...KVUAFGLTRLhBcRj6sJTttqQw3igraFScaAgPKEALw_wcB

Herhalde çakışmazlar markaları farklı diye değil mi :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı