FX 8350 Sisteme 500-600 TL Ekran Kartı Önerisi

JungBriand

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar,

Sistemim;

Amd fx 8350 4.0 ghz
600 w Xigmatek power
8 GB RAM
asus m5a97 2.0 anakart

Ve bitane de ekran kartı almak istiyorum. Genelde bilgisayarda oyun oynuyorum ve oyunlarda yeterli performans göstericek bir ekran kartına ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD severim diyorsan R7 370 al, ama teknolojileri ve pratik kullanımından dolayı GTX 950 öneririm, tabi 200 TL daha pahalı olur ama içinde daha fazla teknoloji vb. var

GPU pazarı çok acımasız. Bugün kral olan kartı 2 3 sene sonra gömüp yoluna devam ediyor. Bu yüzden çok abartmaya gerek yok. Bütçenin yettiği en yeni kartı al geç. Yeni, çünkü satarken fark yaratacaktır. Sadece performansa bakmak yerine elden nasıl çıkarılacağını da düşünmek gerek, eğer kartı son güne kadar kullanıp arka bahçeye gömmeyeceksen. Diğer türlü GTX 680 de alınır o paraya, ama elinde kalır.

Aynen @klink. Bkz. GTX 580. Daha da eskiye gidecek olursak (7-8 yıl) bkz. 8800 GTX. Ekran kartları çok çabuk demode oluyor. İşlemciler öyle değil.

Bütçeni artırır R9 285 almanı tavsiye ederim. Artıramazsan R7 370.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı