FX 8350 sisteme Micro ATX ve PSU

bulent.tasdelgen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an kullandığım sistemim; fx 8350, 4x4gb ram, gigabyte 990fxa-ud3 anakart, GTX 660 ekran kartı, 2tb hdd 60gb ssd, dvdrom ve pci slotuna takılmış wireless kartından oluşuyor, sistem thermaltake element t 700 kasanın içinde...
Bilgisayarı render için kullanıyorum, öncelikli sorunum bilgisayarımın render alırken kapanması. Muhtemelen PSU sorunu var, şununla değiştirmeyi düşünüyorum;
Cooler Master Rs-600 B Serisi 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar
uygun mudur?
İkinci sorum; işim gereği kasayı gezdirmem gerekiyor, element t 700 çok büyük bir kasa, onun yerine:
CORSAIR CARBIDE SERİSİ AİR 240 MidT- Mini-ITX ATX SİYAH PENCERELİ KASA - Vatan Bilgisayar
Bu kasa içine:
Asus M5A78L-M/Usb3 Amd 760G/Sb710 Am3+ Ddr3 2000Mhz(O.C.) Usb 3.0 Hdmi&Dvı Anakart - Vatan Bilgisayar
Bu anakartı takıp sistemimi küçültmek istiyorum, chipseti 760g fx 8350 yi destekliyor fakat render performansını düşürür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı