FX-8350 ve R9 280X tabanlı sistem toplama

Saygı değer hocam. Kingston Hyperx'in SSD'lerini kesinlikle tavsiye etmem (Nand Flash kullanıyorlar). Çok fazla müzdarip var bu marka SSD'den. Ayrıca bende Samsung Evo kullanıyorum ve öneriyorum. Bir çok arkadaşım bu SSD'yi kullanıyor ve daha bana bu sorundan bahseden olmadı. Technopat bu açıklamayı yapana kadar bu sorundan haberdar bile değildim.

Şimdilik ssd alacak durumda değilim ve bütçeyi bayağı zorladım. O yüzden ssd almayacağım.
Ekran Alıntısı.PNG

Yenilikler
-Ramler Corsair yapıldı.
-Harddisk WD'den Seagate'ye çevrildi.
Eki Görüntüle 24393

Son düzenleme:
İsterseniz yapabilirsiniz. HDD konusuna gelecek olursak fark olacağından değil kardeşim. Seagate HDD'ler den çektiğim kadar bir ATİ ekran kartlarının sürücülerinden bir de WinFast anakartlardan çektim. Soğukluk var içimde Seagate'ye. Sanki bir şeyler ters gidiyormuş gibi bir hisse kapılıyorum.

Henüz sistemi almamış iken thermaltake v3 adlı kasayı değiştirin. Araştırabilirsiniz güç kaynağı kalitesiz. Onun yerine zalman z3 ve corsair vs 650 tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı