FX 8350 VS? FX 8320 VS?

Ekran karti secimi yanlis. Ya GTX970 icin ugras, ya da R9 280X yap.
SSD secimi yanlis. O SSD berbattir. SSD'yi sistemden cikar. Butce olunca al.
Kasa secimi yanlis. Zalman Z3 Plus + ZM600-LX sec.
Monitor yanlis. Sana IPS gerekmez su an. Su monitoru al: AOC 23" E2370Sd.
Ssd seçimi neden yanlış veya neye göre kötü ? birde kasa asgard sağlam bir kasadır z3 plus ve güç kaynağı almaktansa daha güzel ve mantıklı fanla vs geliyor. IPS olması önemli çoklu oyunlarda arkadaşlarla oynarken her açıdan görünmesi lazım.

SSD konusuna deginmiyorum, biraz da sen arastir. Zira igrenc bir SSD'dir.

Ayrica Asgard kasayi ben de kullaniyorum lakin Xigmatek urunlerinden uzak durulmasi gerektigini tekrar soyluyorum. Malzeme kalitesi, icerisindeki PSU ve isciligi cok kotu.

Ayrica IPS monitor alirsan belli basli sorunlar yaratabilir. IPS'in amaci oyun degil, cizim ve render.

SSD konusuna deginmiyorum, biraz da sen arastir. Zira igrenc bir SSD'dir.

Ayrica Asgard kasayi ben de kullaniyorum lakin Xigmatek urunlerinden uzak durulmasi gerektigini tekrar soyluyorum. Malzeme kalitesi, icerisindeki PSU ve isciligi cok kotu.

Ayrica IPS monitor alirsan belli basli sorunlar yaratabilir. IPS'in amaci oyun degil, cizim ve render.
Şuana kadar dedikleriniz hepsi doğru kabul ediyorum. Monitor haricinde İps monitor almanın ne gibi bir sorun yaratabilir onu anlamış değilim. Fx 6300 kullandığı söylediğim arkadaşlarım asgard kullanıyor bizzat evlerine gidip gördüm gayet kaliteli ve fanlı bir kasa. Neyse sizin görüşünüzdür saygı duyarım ama monitor konusunda bence haksızsınız. Neyse çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için tekrardan.

@Ali Güngör

Kingston V300 Serisi kötümüdür ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı