Fx6300 Tabanlı Sisteme Ekran Kartı Seçimi

Sapphire 7870OC siparişi verdim, Teknıbiyotik güvenilir midir ?
İmzadaki sistemi oradan topladım. Ekran kartı hariç. Vatan açılış fiyatı ve % 25 indirim üst üste gelince oradan aldım.
Sitede bir sıkıntı oldu mu hemen yanındalar. Mesaj attın mı mesai içerisinde dönüp herşeye yardımcı oluyorlar.
Gigatek de karşılaştığım rew2 özelliklerini ve resmini kullanıp rew1 göndermiyorlar. İlgili banka kartlarında varsa iyi fiyata alabiliyorsun.
Dürüstler vurguncu değiller. Akortek'in (Toptancı-Düsttribütör) alışveriş sitesi deyim.

Selamlar, HD7870 yerine R9 270X TurboDuo alabilirdiniz. Karar sizin, saygı duyarım. Benchmark testlerinde R9 270X 4-5 FPS önde, bu sizin için bir sorun yaratmaz.

420 liraya gelmiş oldu ekran kartı. 100 lira fark veremezdim ... 4 fps için 100 lira verilmez. PColor zaten kaliteli malzeme kullanmıyor ...

Kullanıcı yorumları hocam ben kullanmadım bilmiyorum insanlar diyor. O parayı verebilseydim Sapphire R9 270X alırdım direkt olarak :) size sorum şu 420-440 liraya HD7870 kadar performanslı bir kart var mı ? GTX660'tan iyi midir yani ?

Hocam konuyu açtığımdan beri yardımcı oldunuz teşekkürler keşke bütçe el verseydi de R9 270X alabilseydim ama kısmet değilmiş :) Kingston 120gb v300 nasıldır hocam ? Çok önceden almıştım daha açmadım işimi görür mü ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı