G2020 sisteme GT 710 taksam çalışır mı?

Tarrad1um

Hectopat
Arkadaşlar sistemim bayağa kötü elimde 350 TL var 40 TL ekleyip GT 710 almak istiyorum ancak bilgisayarlar hakkında falan pek bir şey bilmiyorum anakart uymasımı gerekiyormuş neymiş sistemim alta bu sisteme GT 710 taksam ana kartıma uyumlu mu yoksa almayayı mı? Ve aşağıya oyun değerlerini koydum GT710 takınca kaç FPS artar onu da yazarsanız sevinirim :)

Anakart: ASUSTeK Computer ınc. B75M-A.

İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.

RAM: 4 GB.

Ekran kartı: ATI Radeon HD 3400.

Monitör: 1366x768 (32 bit) (60hz)

Oyun değerleri:

Minecraft 130 FPS (en çok oynadığım)

CS:GO 30 FPS minimum ayarlarda.

Valorant 25 FPS en düşük ayarlarda.

Crysis 2 en düşük ayarlarda 30 FPS

Takabilirsiniz fakat 400 TL'ye daha iyi bir kart alınabilir ikinci el. GT 710 epey güçsüz.

Sakın ama sakın öyle bir hataya düşme aman. 2.el güzel bir ekran kartı öneririm.

Bu kart sana yeterli olacaktır bence. Örnek olarak koydum bunu sen bunun gibi kartlar bulabilirsen yaşadığın yere göre iyi olacaktır.

Takabilirsiniz fakat 400 TL'ye daha iyi bir kart alınabilir ikinci el. GT 710 epey güçsüz.

Ancak işlemcim bayağa kötü çok daha fazla darboğaz yapmaz mı?
Sakın ama sakın öyle bir hataya düşme aman. 2.el güzel bir ekran kartı öneririm.

Bu kart sana yeterli olacaktır bence. Örnek olarak koydum bunu sen bunun gibi kartlar bulabilirsen yaşadığın yere göre iyi olacaktır.

2.el kartlara pek güvenmiyorum kendi ekran kartımda 2. el ve berbat.

Hocam, sisteme uyumlu çalışır. İkinci el olarak düşünürseniz, arkadaşlar seçenek sunmuşlar. Bakabilirsiniz.

Hocam, ikinci el olarak R7 240/GT 730 alabilirsiniz. 710'dan daha iyiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı