G2A güvenilir mi?

Güvenlir Mi

• Güvenilir

Oy: 11 100,0%
  • Güvenilir Değil

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Güvenilir bir site fakat "G2A Shield" açık kalmasını öneririm. Satıcı puanına dikkat edebilirsin. Bazı satıcılar ürünü aldıktan sonra hediye anahtar olarak gönderip 2 hafta içinde kodu geri alabiliyorlarmış hediye anahtarı olduğu için. Bu forumda bir arkadaş yazmıştı ama satıcı puanı yüksek olursa olumsuz bir durum olacağını sanmam.

Bu satıcıdan alıcağım puanı %99 ama orda 103 tl diyor sağda 114 tl diyor o yüzden sepette 114 tl fark etmez ama güvenebilirim değil mi ?

Dosya Ekleri

• asddsa.png
    asddsa.png
    90,3 KB · Görüntüleme: 104
Hepinize çok teşekkür ederim. Bide o satıcının kötü yorumlarında 20 dolarım gitti filan diye yorumlar vardı. fakat GTA 5 le ilgili bir şey bulamadım o 20 dolarım gitti yorumu ise NBA için atmışdı

GTA 5 için 1 yorum buldum oda negatif.

Ayrıca Hediye olarak veriyor hediye ile kod arasındaki farklar nedir

G2A Shield açık olursa ki açık alacaksın sanırım bu tarz problemler yaşayacağını sanmam. Yaşasan bile G2A zararını karşılar diye biliyorum.

Hediye kodu olarak alırsan eğer satıcı 2 hafta içinde geri alabiliyormuş bu forumda bir konuda yazılmıştı ama satıcı puanı yüksek olduğundan sorun olacağını sanmıyorum.
Kodda ise bu tarz sorunlar söz konusu değil diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı