G300 vs Bloody V7

Slymind

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şuan Mobile bir mouse kullanıyorum. Bu mouse boyundan biraz daha büyük bir gaming mouse ararken bu modelleri buldum ellerim küçük ama mobile mouse boyundan biraz büyük bir mouse bulursam tam olacak bunun için bu iki mouse konusunda yorumlarınızı almak istiyorum.

Ben bundan sonra Logitech ve Razer den başka oyuncu ekipmanı almam. Razer mouse pad, Logitech G500, A4Tech X7 G800V kullanıyorum. Mouse pad ve mouse çok kaliteli. Fakat klavye rezillikten kırılıyor. Klavye çatır çutur birşey. Hem sesli hem sağı solu gıcırdıyor. Hem de çok malzemesi çok kalitesiz. Tuş seslerinden bahsetmek istemiyorum bile.

Bloody V7 kullanıyorum macrosuzda kullanabileceğin süper bir mouse. G300 eline tam oturdu diyelim yandaki tuşlara ellerin geliyor ve bu çok sinir bozucu birşey kesinlikle Bloody V7 almalısın.

Alışınca sorun olmuyor. LoL oynuyorum ve o dört tuş hayati önem taşıyor. Elimi engellediği olmadı şu ana kadar. Ben de G300 öneriyorum.

Alışma meselesi. İlk kullandığımda yadırgamıştım ama şu an elim iyi alıştı. İster işaret ister ayak parmağı olsun alıştın mı sorun olmuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı