G3258 İçin Soğutucu Önerisi

meliblackwater

Kilopat
Daha fazla  
Şöyle bir bilgisayar topladım. Yalnız G3258'in performansından korkuyorum. İnternette bazı yerlerde "Hiç göründüğü gibi değil, çok kötü!" tarzında yorumlar geliyor. CM Hyper T4 bu işlemci için yeterli midir? 4.2 gHz hızda ısınıp kapanır mı?

Düzenleme:1366x768 monitörde oyun oynayacağım.

dsaadasdsa.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O monitöre 960 gereksiz, monitör elinizde önceden var sanırım yoksa kimse yıl 2015'de o çözünürlükde oyun oynamaz diye düşünüyorum.
İşlemci ise malum ne kadar OC edilirse edilsin çift çekirdek. Şu an bile oyunların üstesinden ancak çok ciddi OC ile gelebilen bir işlemci, 2-3 sene sonra ne olacak peki ? Size tavsiyem o işlemciyi almayın, hep o monitörü kullanacaksanız da işlemciyi i3 veya i5 yapıp, ekran kartını 750ti yapın.

Kardeş bence sistem güzel ama bu soğutucu yeterli olur.

THERMALTAKE NIC F3 775/1155/56/1366/2011&AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Güzel sistem ben de alabilirim belki. Fan eklersen iyi olur çünkü aldığın kasa tek bir fana geliyor o da ledli fan.

kardeş bence sistem güzel ama bu soğutucu yeterli olur
THERMALTAKE NIC F3 775/1155/56/1366/2011&AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

güzel sistem bende ala bilirim belki fan eklersen iyi olur çünkü aldığın kasa tek bir fane geliyo o da ledli fan
Dostum sistem güzel falan değil, işlemci çift çekirdekli.

Yav abicim gtx titan x bile dar boğaz yapmiyor neyin kafasi bu? İslemciyi kucuk gormeyin. Bu islemci f/p urunu.

O zaman niye herkes İ7 alıyor. Pentium ölü yatırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı