G402 CS GO tepmeme makrosu

Makro ayarları logitech de yapılabiliyor.
Evet ancak ben de her türlü sekiyor dediğim gibi sadece sniper makrosu yapabildim. Kendi yaptığım makrodan pek verim alamadım tepmeme makrosundan , en azından denemek istiyorum. Hırs yaptım bir nevi.

Yanlışsam düzeltin, tepmeme makrosu banlanma sebebi değil mi? Birkaç daha makro da yasak diye biliyorum ben.
Mouse yazılımının hile olarak sayılması pek kulağa mantıklı gelmiyor açıkçası. Firmalar bu konuda uyarırdı öyle birşey olsaydı. Sadece bir tahmin tabikide.

Son düzenleme:
Bu dediğiniz olay bug kullanma kapsamında sayılabilir ve neredeyse her oyunda bunun oyuncuya karşı yaptırımı olur.
Ben 3. parti yazılım dışında sorun yaratacağını sanmıyordum. Sonuç olarak mouselarda makro tuşları yasal , programları da. Oyun yapımcıları niye bildirmiyor veya bildiriyor da biz mi haber alamıyoruz?

Makro tuşları yasal evet. Ama bazı oyunlarda makro tamamen yasak. Bende yapmayı düşündüm ama gerçekten oynayan sen olmuyosun o zaman. Fare kendi oynuyor.

Makro tuşları yasal evet. Ama bazı oyunlarda makro tamamen yasak. Bende yapmayı düşündüm ama gerçekten oynayan sen olmuyosun o zaman. Fare kendi oynuyor.
Ben hiç bir türlü oynayamıyorum sanırsam , gümüş I de takılıp kaldım :D

Bence tepmeme makrosunu boşver, spray nasıl yapılır onu öğren ve üzerinde çalış. Daha faydalı olacaktır.
tavsiye için teşekkürler bakacağım ona.

Ben dediğine katılmıyorum. Hani forumlarda yazdıklarına göre kullanan usta oyuncular varmış. Belli bir yol aldıktan sonra kapatırım en kötü sadece denemek istiyorum şuan :D

Herhangi yapmış olduğun ekstra bir ayar veya 3. parti yazılımı, rakibinden üstün olmanı sağlıyorsa; bu hileye girer.
Hiçbir profesyonel bahsettiğin şeylerden kullanmıyor. Turnuvalarda; Mouse / klavye ya da ses kartı driverlarını kullanmak dahil yasaktır.
Driverlar kurulur / dpi & hertz ayarları yapılır / driver kaldırılır.

Sağda solda bilgi sahibi olmayıp, kafasından uydurup ta bilgi kirliliği yapan birçok insan mevcut.

Araştırdığın şeylerde doğruları duymak istersen; STEAM adresimden bana ulaşabilirsin.

Herhangi yapmış olduğun ekstra bir ayar veya 3. parti yazılımı, rakibinden üstün olmanı sağlıyorsa; bu hileye girer.
Hiçbir profesyonel bahsettiğin şeylerden kullanmıyor. Turnuvalarda; Mouse / klavye ya da ses kartı driverlarını kullanmak dahil yasaktır.
Driverlar kurulur / dpi & hertz ayarları yapılır / driver kaldırılır.

Sağda solda bilgi sahibi olmayıp, kafasından uydurup ta bilgi kirliliği yapan birçok insan mevcut.

Araştırdığın şeylerde doğruları duymak istersen; STEAM adresimden bana ulaşabilirsin.
sağol da zaten çok oldu o yazıyı yazalı şimdi az çok oynamayı öğrendim yine de eyvallah.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı