G435 vs Corsair Void Elite

Hemera

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. G435 ya da Corsair Void Elite almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha iyi + ve - yönlerini söyler misiniz?

Eğer CS GO, Valorant, PUBG gibi oyunlar oynuyorsan Void Elite tiz seslerde daha iyi. Ayak sesi duymada daha etkili olacaktır.

Eğer film, müzik gibi şeylerde kullanacaksan G435'in Bass ve Mid'leri daha etkili. G435'in mikrofonu kulaklığın içinde olduğu için vasat. Avantajı ise kablosuz olması.

İstersen aşağıdaki sayfadaki ayrıntılı incelemesinden mikrofon testine bakabilirsin.

Screenshot_1.jpg

Eğer CS:GO, Valorant, PUBG gibi oyunlar oynuyorsan Void Elite tiz seslerde daha iyi. Ayak sesi duymada daha etkili olacaktır.

Eğer film, müzik gibi şeylerde kullanacaksan G435'in Bass ve Mid'leri daha etkili. G435'in mikrofonu kulaklığın içinde olduğu için vasat. Avantajı ise kablosuz olması.

İstersen aşağıdaki sayfadaki ayrıntılı incelemesinden mikrofon testine bakabilirsin.

Eki Görüntüle 1520345

Oyun oynuyorum CS:GO Valorant ama bir yandan rahatlık istiyorum aralarında çok aşırı derece fark oluyor mu?

Oyun oynuyorum CS:GO Valorant ama bir yandan rahatlık istiyorum aralarında çok aşırı derece fark oluyor mu?
İki kulaklığı da kullanmadığım için kesin bir şey diyemiyorum fakat teste göre Void Elite'de ayak seslerini daha ayrıntılı duyarsın görünüyor. Profesyonel bir oyuncu olmadığın için ve rahatlık istiyorsan G435'de yeterli olur sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı