G502 Light Speed vs G502 X Plus

Unkrow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı : MSI RTX 4060 TI VENTUS 2X BLACK
İşlemci : I5 12400F 2.5GHZ
Anakart : ASUS TUF B760M PLUS D4 WI-FI
Ram : KINGSTON FURY BEAST 32GB(16x2) 3200MHZ
Ssd : KINGSTON KC3000 2TB
Yukarıda belirtmiş olduğun gibi iki mousetan birisini alacağım fakat fiyat farkına değer mi emin değilim. Şu an G502 Hero kullanıyorum, memnunum fakat kablosuza geçmek istiyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Yukarıda belirtmiş olduğun gibi iki mousetan birisini alacağım fakat fiyat farkına değer mi emin değilim. Şu an G502 Hero kullanıyorum, memnunum fakat kablosuza geçmek istiyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

G502 Light Speed alın derim. Dayanıklı bir mouse.​

Tutuş şekliniz nedir? Marka takıntınız yoksa daha uygun fiyatlı fareler önerelim.

G502 light Speed alın derim. Dayanıklı bir mouse.​

Özellikle dayanıklı dediğinde patladım.

O tarz mouselara o paraları verme yazık günah fiyatını hak etmiyor.
Tutuş şekliniz nedir? Bir de tam bütçe belirtirseniz sevinirim ona göre öneri yapalım.

Tutuş şekliniz nedir? Marka takıntınız yoksa daha uygun fiyatlı fareler önerelim.
Palm şeklinde tutuyorum. Marka takıntım yok fakat Logitech olursa daha iyi olur. Çok hafif ve küçük mouseları kullanamıyorum ellerimin boyutundan dolayı.

Palm şeklinde tutuyorum. Marka takıntım yok fakat Logitech olursa daha iyi olur. Çok hafif ve küçük mouseları kullanamıyorum ellerimin boyutundan dolayı.
Eliniz kaç cm hocam? Palm tutuyorsanız VGN Dragonfly F1 pro ya bakmanızı öneriyorum, bu arada büyük ihtimalle hafif olmasından dolayı hoşunuza gitmeyebilir.

RATE YOUR GEAR - End User Review Program|ASUS USA ile 500TL iade alabilirsin.

Eliniz kaç cm hocam? Palm tutuyorsanız VGN Dragonfly F1 Pro'ya bakmanızı öneriyorum, bu arada büyük ihtimalle hafif olmasından dolayı hoşunuza gitmeyebilir.

F1 Pro'ya 2400 vermek yerine Gladius 3'e 2.5k vermesi daha mantıklı olacaktır.

Hocam G502 X in kablolu versiyonunu kullanıyorum G502 Hero da kullandım ama G502 X çok daha iyi hisssettiriyor bana. G502 X Plus öneririm fiyat farkı ne kadar oldu bilmeden söylüyorum.

Eliniz kaç cm hocam? Palm tutuyorsanız VGN Dragonfly F1 pro ya bakmanızı öneriyorum, bu arada büyük ihtimalle hafif olmasından dolayı hoşunuza gitmeyebilir.
20cm hocam. Evet ne yazık ki VGN çok benlik değil gibi ama yine de teşekkürler.

Benim elim 18cm falan Gladius 3 rahat gidiyor.

Geri
Yukarı