G770 1650 düşük performans

uygulamayı indirdim güncelleme almış galiba dediğiniz yerleri tam bulamadım bide sol altta grafik kartı ile ekran kartına göre bilgiler değişiyor ikisini de attım ben

Dosya Ekleri

• ram 630.png
    ram 630.png
    80,2 KB · Görüntüleme: 9
  • ram 1650.png
    ram 1650.png
    74,7 KB · Görüntüleme: 11
Uygulamayı indirdim güncelleme almış galiba dediğiniz yerleri tam bulamadım bir de sol altta grafik kartı ile ekran kartına göre bilgiler değişiyor ikisini de attım ben.

Hocam yanlış uygulama bu.

Uygulamayı indirdim güncelleme almış galiba dediğiniz yerleri tam bulamadım bir de sol altta grafik kartı ile ekran kartına göre bilgiler değişiyor ikisini de attım ben.

GPU-Z indirmişsiniz ben CPU-Z dedim.

Kusura bakmayın gerçekten dediğim gibi çok anlamadığımdan dolayı internete PC'nin seri numarasını vs paylaşırım diye korktum.

Önemli değil hocam içiniz rahat olsun RAM'in numarası bunlar. Yalnız ben yanlış öneri yapmamayım dediğim gibi RAM önerisini @Artoria Pendragon yaparsa daha iyi olur.

Hocam tekrardan merhaba RAM almaya karar verdim siz @Artoria Pendragon bu arkadaşa yönlendirmiştiniz doğrudan mesaj atabiliyor muyum? Ya da nasıl ulaşacağım.

Evet bakmadı buraya. Yeni konu açabilirseniz açıp oraya etiketleyin bir de.

Hocam tekrardan merhaba RAM almaya karar verdim siz @Artoria Pendragon bu arkadaşa yönlendirmiştiniz doğrudan mesaj atabiliyor muyum? Ya da nasıl ulaşacağım.

Hocam merhaba. Bir cevap alamadık sanırım aklımda kaldınız sizde. Eğer hala bulamadıysanız şu RAM'e bir bakın Kingston 8 GB 3200 MHz DDR4 CL22 SODIMM KVR32S22S8/8 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı